Экономикаfbc.uaSep 5

Пенсійний фонд заявив про збільшення дефіциту

nk_hauz/dgrDeX4ng.jpeg

Пенсійний фонд заявляє про збільшення дефіциту до 12,9 мільярда гривень. За інформацією ПФУ, доходи у січні-серпні становили 330 мільярдів гривень, а витрати – 342,9 мільярда гривень.

Власні кошти у доходах Фонду становили 213,8 мільярда гривень. Сума, отримана з держбюджету на пенсії та інші виплати, становить 116,2 мільярда гривень.

Зокрема, у серпні доходи становили 42 мільярди гривень, з яких 26,1 мільярда гривень – власні кошти, 15,9 мільярда – з бюджету.

Згідно із затвердженим урядом бюджетом ПФУ на 2021 рік, розмір дефіциту очікують на рівні 21,7 мільярда.

Нагадаємо, що в Україні планують запустити другий рівень пенсійної системи (обов’язкові пенсійні накопичення всіх працюючих громадян), у 2023-2024 роках. Про це повідомив міністр фінансів Сергій Марченко.

Також ми писали, що після запуску накопичувальної пенсійної системи її обов’язковий рівень дозволити закумулювати на рахунках близько 53-56 млрд. Про це повідомив міністр фінансів з розрахунку роботи системи у 2023 році.

💬 Последние комментарии
Луна-2
я плакаль)))От такого идиота и чо- то он там курит?
Луна-2
Под Полтавой в Новых Санжарах - камнями забросали автобус - это да ,добрые люди
Луна-2
Александр Усик выиграл у американца - Хохлы в трауре ..Браво Александр - гордимся тобой...
Весёлый Роджер
Эта щирая доброта была очень заметна, коди в больнице запизденские врачи самолёт с харькивчанами из Уханя ждали, та от свидомой радости щенывмырло спивали! Сало не роняли ...
Весёлый Роджер
Да вы провидец!!! Ну всё, вас Шмуля сейчас запишет в алканавты и к др. нехорошим людям. "Украина мает свий Глобус - тому вона должна житти боХато! А москалям дулю! Даешь #нашуЮлю"!" (.... из истории щирого маразма.)
Весёлый Роджер
И взревёт всеми винтами крейсер "Украина" и поплывёт он по степям навстречу ворогам та творогам! Сало тильки не уроните, та порты вышыванистые с пустыми кишенями крепче держите!
Весёлый Роджер
Ну конечно надо тут пиСдить о проблемах России, проблемы продажи газа с профитом у 2800% у щирых скакунов вже ныма! 75% промышленности тоже нЫма, а Шмуля всё уводит народ на другие темы - як правильно писати "в", чи "на". Правильно Шмуля "на" - так що пошёл ты тварь НА фуй! Опять ПЕРЕМОГА!!! Сала Амерыке! Пропа_хандонам хунты Сала! «Днепровский трубный завод признан банкротом…»
Авторские статьи