Пенсіонерам розповіли, як збільшиться пенсія з березня
Экономикаfbc.ua09 февраля 2021

Пенсіонерам розповіли, як збільшиться пенсія з березня

Починаючи з 1 березня розпочнеться індексація, яка підвищить пенсійні виплати громадянам України. Середній розмір підвищення становитиме трохи більше ніж 11%. Таку інформацію оприлюднили на офіційному сайті українського уряду.

Також відомо, що підвищення стосуватиметься не всіх категорій пенсіонерів. Різниці у страховому стажі, зарплата за останні три роки та інші моменти враховуватимуться для того, аби пенсійні виплати були збільшені. Для прикладу: ті громадяни України, які отримують 9 тис. грн, можуть розраховувати на підвищення у розмірі 1 тисячі гривень.

Раніше повідомлялося, що середня пенсія в Україні – понад 3400 гривень. Наприклад, вдалося підвищити найменші пенсії, які були нижчі за 2 тис. грн. До початку 2020 року таких пенсіонерів було близько 4 мільйонів осіб. Протягом року 2,2 мільйона з них вдалося підняти пенсію понад цю позначку.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Куда это они, трудяжки западянские... Елена, вот так они на Украину работают...ну-ну
Ями Ешав
Сила есть - ума не надо. Для того, чтобы быть настоящим фашистом, нужно быть не только тупым, но и сильным. А украинцы не только тупые, но и слабые. Поэтому настоящими фашистами они быть не смогут. Это подтверждает и весь их исторический опыт: они хорошо подходят на роль жертв... Хотя, эти жертвы, нужно заметить, ведут себя крайне неадекватно. Как фашисты себя ведут!
е
тебя процитировать с твоими перекручиваниями, а?
е
сколько денег в бюджет страны приносишь лично ты, трепло?
е
ЧТО построено майданутыми за СЕМЬ лет??? ответ где, трепло? Ответить
Елена
Всё он видит тот автор,просто такой же пидар..ас ,как и Роджер,не называет вещи своим именами, Умберто Ока урода философствующего приводит в качестве определитеья, умышленно перекручивает.
Елена
Дегенерат писал,братан Роджера,такое же ушлепище,два сапога пара.