Пентагон просить пом'якшити санкції проти Росії
Экономикаgazeta.ua30 апреля 2015

Пентагон просить пом'якшити санкції проти Росії

Міністерство оборони США звернувся до сенату з проханням пом'якшити санкції, які забороняють закуповувати російські ракетні двигуни РД-180. РД-180 використовуються в американських ракетах Atlas і поки промисловість США не виробляє аналогів, повідомляє "Прайм". Раніше конгрес через агресію Росії в Україні заборонив використання РД-180 для укладення нових контрактів і виділив 220 млн дол. на допомогу в розробці аналогічних американських двигунів. Виступаючи в середу на слуханнях у підкомітеті сенату з питань збройних сил, глава ВПС Дебора Джеймс запропонувала внести в закон поправки, щоб закупити у Росії двигуни, замовлені ще до подій у Криму. За її словами, поправки дозволять зберегти запуски ракет Atlas, поки не будуть розроблені альтернативні американські двигуни". Мова може йти про закупівлю 18 раніше замовлених у Росії двигунів, вважають юристи Пентагону. Сенатор Джон Маккейн поцікавився, чи "в інтересах США субсидувати російську оборонну промисловість, з огляду на поведінку Росії". "Ні. Це сумно, але гарантований доступ в космос (США) набагато важливіше", - відповіла представник Пентагону, яку цитує Air Force Times.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Отвечать будешь сцука? 2+2 =5?
Елена
Отвечать будешь?кому помогали интервенты?
Весёлый Роджер
Ну так скики будэ 4 000 000 000 / 100 000 =? Цэ Слабо для прапора, стильки нЫ с3.14здил с каптёрки?
Весёлый Роджер
Простые люди это кто? Рагуляки шо за 200 (600) грн вышедшее на майдан? Или Это те люди что согласились мыть сортиры, а дома щоб пиндосы 70% промышленности угробили? Ты про них? Так цэ нЕлюди - цэ БЫДЛО!!! Як и ты, мрази продажные!
Дикий Укр
ох и аукнется еще нам "Мотор Сич"!
Весёлый Роджер
«Як уходили интервенты, зовсим не так як поезда, А Шмуля пыдари продажны, у них мозгов нет ни фига,..» Ну так скики будэ 4 000 000 000 / 100 000 =? Цэ Слабо для прапора, стильки нЫ с3.14здил с каптёрки?
Елена
Люди видят,как ты подонок к простым людям относишься, ещё и через губу, мразь, только такие дурни которые ничего не понимают, могут тебя падаль поддерживать.ха.тварь тупая, дебилёнок.