Переговори про другий транш: у МВФ чекають від Києва більшого прогресу
Экономикаwww.unn.com.ua11 июня 2021

Переговори про другий транш: у МВФ чекають від Києва більшого прогресу

Україна і Міжнародний валютний фонд продовжують дискусії щодо програми stand-by, спрямовані на завершення її першого перегляду і виділення другого траншу. Про це повідомив представник МВФ Джеррі Райс на брифінгу.

Цитата:

"Як ви знаєте, ми розглядаємо перший огляд угод stand-by від МВФ, який був схвалений нашою виконавчою радою. Це була угода на 5 мільярдів доларів ", - сказав Райс.

Деталі

За його словами, МВФ як і раніше тісно взаємодіє з українською владою щодо прогресу в завершенні першого огляду. Це означає обговорення реалізації політики і реформ за даною програмою, уточнив він.

Зокрема, зміцнення системи протидії корупції і судової системи є частиною обговорення.

Цитата:

"Ми проводимо ці обговорення, вони тривають, ми як і раніше залучені до певного прогресу, але перш ніж завершити цей перший огляд, необхідно зробити більше", - заявив спікер.

Що було раніше

За останніми повідомленнями з Офісу Президента, Україна розраховує отримати до вересня транш обсягом 2 млрд доларів.

У НБУ відзначали необхідність отримання траншу від МВФ, адже саме на вересень припадають пікові виплати України за боргами.

З червня минулого року триває пауза в отриманні Україною траншів від МВФ. Причиною цього став онлайн-візит місії Фонду взимку. Перегляд 18-місячної програми співпраці на 5 млрд дол, необхідний для виділення грошей, так і не відбувся.

Неофіційною причиною відстрочки перегляду взимку називали рішення уряду про тимчасове регулювання ціни на газ - фактично відходу від формування вартості ринком.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Опять ты МУДАК Шмуля!!! Шож Зеле гусей просить штоль? Ну ТУПОЙ ты прапор со свинорылым лицом! Просто мудилло! Запомни тварь - Цэ слова Хероя Украины, Атамана пана Грициана Таврического! З вильной банды, дэ уси него хлопцы, ну як и ваши з хунты, гуртом стоят за демократию и мародёрство! Сало уронили - поддонкам мало!
Украинец
Теперь, давайте УЕБАН, будем шутить над тобой! Алексей Данилов обосрался в штаны во время заседания! Да шутка?! Смешно?! Вот будем шутить над Алексеем Данилов. Ибо нехер шутить над кем-то, если они оказались в такой ситуации. Когда нибудь у Алексея Данилов будет какая-то ситуация или катастрофа - будем шутить!
Украинец
Лучше бы не стали украинцами, лучше беги отсюда.
Отдел кадров
А у нас руководить МИДом других и не берут, специальный конкурс проводят среди дебилов и идиотов.
Геронтолог
Чего ожидать то? Будут Лоху гендер менять, а потом может и цвет кожи... Уже разок побывал Моником Зелински с Трампом-мачо, теперь к дедушке поедет унижаться, тот тоже по девочкам больше. Будет в этот раз Чиччолиной.
Гость
И если поживём...
комментирующий
И "по Конституции США каждый из её 50 штатов имеет право выйти из состава государства и стать самостоятельным. Неоднократно об этом желании заявляли лидеры и жители Техаса, во времена правления Обамы к ним присоединились ещё 6 штатов, в том числе и богатая Флорида, автор этих строк знал и о желании многих жителей Аляски уйти из-под президентского диктата. Но все попытки пресекались почти мгновенно всеми доступными для власти средствами, в том числе свирепыми расправами над демонстрантами и арестами. Этих расправ власти США не стеснялись никогда. Последний пример – разгром демонстрации в Капитолии и убийство протестующей девушки".