Перевірки податківців та Держпраці виявили 240 нелегальних працівників за 2 дні
Экономикаregionews.ua06 июля 2021

Перевірки податківців та Держпраці виявили 240 нелегальних працівників за 2 дні

Інспекційні перевірки Державної податкової служби та Держпраці з виявлення неформальних трудових відносин у перші два дні виявили 240 неофіційно працевлаштованих співробітників

З липня почалися перевірки. Інспекції відбудуться тільки у компаніях, які мають ознаки найбільших ризиків використовувати незадекларовану працю. За перші два дні перевірок виявлено 240 неформальних працівників у рамках 152 розпочатих інспекцій, - цитує заступника міністра економіки Світлани Глущенко пресслужба міністерства.

За її словами, під критерій ризиковості підпадають компанії, які мають невідповідність кількості співробітників обсягам виробництва (послуг, робіт), факти порушення порядку оформлення трудових відносин, виявлені під час перевірок податкової, невідповідність кількості об'єктів оподаткування кількості найманих працівників, а також невідповідність кількості одночасно працюючих РРО кількості співробітників.

Серед критеріїв ризиковості також відсутність найманих працівників на об'єктах торгівлі, сфери послуг, які володіють ліцензіями на виробництво, зберігання і реалізацію підакцизних товарів.

Мінекономіки нагадало, санкції за порушення законодавства про працю становлять десять мінімальних зарплат (60 тис. грн у 2021 році), а повторно - 30 МЗП (180 тис. грн).

Як повідомлялося, Держпраці і Податкова з 1 липня почали перевірки бізнесу. Держпраці у взаємодії з Державною податковою службою з 1 липня розпочали інспектування з питань виявлення незадекларованих працівників.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
День В.М.Ф. идет в России. Сегодня Путин принимал парад. Какая мощь!!! Какая сила!!! На Украине этому никто не рад. А что на Украине,люди? Разброд , шатание в умах. Всего лишь ржавая "посуда" И флот москитный на морях. Война в Донбассе -брат на брата. Полуколониальный,нищий быт. Идем в Европу мы, В Россию нет возврата. Уже туда нам путь давно закрыт. Двуличие американских штатов. Разрушило мою страну. От Родины уплыли мы когда-то. Теперь находимся мы в тягостном плену. А я смотрю парад в России. И радуюсь душой за Родину мою Никто не смеет унижать ее отныне. На суше,в небе и в морском бою!!
Елена
Брехня,с Америкой не пропадём
Елена
А сколько из России вывезено за рубеж долларов? Триллионы
е
да, имеет тебя во все дыхательные и пихательные...
е
повторяю вопрос, для такой тупой как ты: 190 млрд влито в экономику Польши БЕЗДВОЗМЕЗДНО, а сколько дали Украине на ТЕХ ЖЕ условиях?.. в прошлый раз ты от этих вопросов слилась в унитаз, вместе со своей америкой...
Елена
Америка с нами!
Елена
Хочу,крок за кроком,от пэрэмогы до пэрэмогы Украина идёт к светлому европейскому благополучию, ещё немного там за рогом при помощи Запада, Америки и Японии в Украине будет благополучие и благосостояние примерно как в Польше,вот так,а Роджер скотина и мерзавец.