Экономикаfbc.uaJul 23

Підписано закон про дотації агровиробникам

nk_hauz/-mfe2gihd3p_ocsqugim.jpg

Президент Володимир Зеленський узаконив державні дотації українським аграрним виробникам. Як інформує Офіс президента, підписано закон (№ 1601-IX), який передбачає зміни у низці законів щодо вдосконалення правового регулювання страхування с/г продукції з держпідтримкою. Відповідний проєкт закону парламент ухвалив 1 липня.

Зазначається, що завдяки цьому документу буде забезпечено фінансову стабільність агровиробників під час несприятливих погодних умов, а також буде збільшено застрахованих с/г угідь, розширено ринок страхування продукції.

За цим законом, збільшиться ставка податку на дохід за угодами страхування с/г продукції на 0,5% задля спрямування відповідних грошей на підтримку страхування агропродукції. Визначено механізм надання держпідтримки с/г виробникам щодо страхування агропродукції, і вимоги до охочих отримати таку допомогу. Також визначено об’єкти страхування, ризики та випадки страхування із держпідтримкою.

Як повідомляють в Офісі президента, розмір компенсації агровиробникам страхових платежів становитиме 60%. Однак, все ж він буде визначатися, враховуючи можливості держбюджету згідно з порядком використання бюджетних коштів. Окрім того, підписаний президентом закон, скасовує положення про страхування с/г продукції через Аграрний страховий пул.

Закон набуде чинності наступного дня після його публікації.

Раніше ми повідомляли, що у Мінфіні підрахували, що з початку роботи програми «Доступні кредити 5-7-9%» ними скористалися понад 19 тисяч підприємців. У грошах це більше ніж 50 мільярдів виданих кредитів, і майже половину з них отримав агросектор. Згідно зі статистикою, 19,3 млрд гривень було виділено для рефінансування минулих позик, а на капінвестиції прийшлося трохи понад 6,5 млрд грн.

Також ми писали, як буде дорожчати земля в Україні у зв’язку з відкриттям ринку землі. У Міністерстві аграрної політики повідомляють, що вартість землі в Україні щорічно буде підвищуватися на близько 7-10%.

💬 Последние комментарии
😂😂😂 Брэд бери, Рэй
Путин лишил ЕДЫ ! самую мощную державу мира, в которой "солнце не заходит никогда", в США еда уже по карточкам
заголовок неправильный у статьи
Нищая Украина намерена купить у замерзающей британии все устаревшие ракеты - и отправить эти ракеты в школы и больницы для отапливания помещений - дети болеют, БАБУШКИ умирают от холода - куда смотрит Навальный?
е
Елена, так в Украине все недоумки ничего не понимающие или ты тупая продажная дура ???? весь ТВОЙ бред разбивается о ФАКТЫ, а ты тупая продажная дура!
е
ты расскажи что рабства в твоей америке не было, просто они так любили своих господ, что сами, по своей воле стали господскими холопами и счастья им было столько, что аж сейчас бунтуют негры в твоей америке и требуют компенсаций и извинений... или будешь утверждать что они все недоумки, ничего не понимающие и у них рай был??))))
Ост
Кот прав.
е
Родина, это та страна, что любят и развивают... а ты ей торгуешь, разницу понятное дело ТЫ не видишь, а она ЕСТЬ! понятно, дура продажная!
е
опять СВОЙ опыт всем приписываешь...