Экономикаukrinform.uaDec 26

Підприємство-виробник електроенергії ухилилося від сплати податків на 35 млн

Співробітники податкової міліції Офісу великих платників домоглися відшкодування до бюджету понад 35 мільйонів гривень, завданих підприємством, яке займається виробництвом електроенергії. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив перший заступник глави Державної фіскальної служби Сергій Білан. "У ході розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) Кримінального кодексу, було встановлено, що посадові особи запорізького підприємства, яке займається виробництвом електроенергії, з метою мінімізації податкових зобов'язань відбили в податковому обліку операції з придбання обладнання у ряду фіктивних підприємств. Окрім того, зловмисники безпідставно завищили податковий кредит і валові витрати при покупці турбогенераторного обладнання та замовленні проектних робіт", - повідомив Білан. Такі дії дозволили керівникам підприємства ухилитися від сплати податку на додану вартість та податку на прибуток в загальній сумі майже 262 млн грн. В результаті вжитих співробітниками заходів до державного бюджету вже надійшло три платежі, якими до бюджету відшкодовано понад 35,3 мільйона гривень. Відшкодування триватиме.

💬 Последние комментарии
Zyklon B
Увы,человек часть фролы и фраулы.А там ,сильный и здоровый ,выжил-дал здоровое потомство,а слабого ,и больного -съели или умер.
Елена
Он твой брат по разуму,разуму ээто очень преувеличенно,братья вы.
Елена
Ты и Африку всю облазил,всех и всякого повидал,хе
Елена
Всё могёт Бебик, Бебик всемогущий,хе.
Елена
Ответили, сказали по всем сексуальным вопросам обращаться к тебе.
Весёлый Роджер
"что Киев может принять ряд ответных мер, в случае если Россия «перекроет поставки газа» в страну." - ну скорее уж, ну решайтесь!!! Xoxлoв по весне мабуть сосчитают! Скики из них до эуропейской житти не доскакаеть! «Елена -..... Слава Америке! И Европе слава!» Сало уронили! Хероям мало! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу!
Весёлый Роджер
А вот пропа_Хандон Шмуля Сруля, вже Два раза писал в Спортлото и ТРИ раза в Лигу Наций, по сексуальным вопросам! Не ответили - суки, ни там ни там! Вот налягает Шмуля на стакан!