Экономикаbiz.nv.uaOct 14

Планують експансію. Glovo витратить 7 млн євро на розвиток мережі дарксторів в Україні

nk_hauz/1V67dRd7g.jpeg

Компанія Glovo інвестує 7 млн євро в розвиток в Україні своєї мережі магазинів без покупців Glovo Express. До кінця року в Україні буде працювати 21 такий даркстор.

Сервіс кур'єрської доставки Glovo інвестує 7 млн євро в розвиток мережі дарксторів (мікрофулфілмент центрів) - магазин без покупців.

Як зазначає агентство, до кінця 2021 року компанія планує запустити ще сім локацій Glovo Express в найбільших містах України. На цей час таких центрів в Україні налічується 14. Вони працюють в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Львові.

Зазначені засіб компанія планує витратити насамперед на реновацію і оренду приміщень.

На сьогодні запущені в столиці локації Glovo Express покривають близько 60% площі міста, компанія планує наростити покриття у всіх містах, де працюють такі центри, до 80%.

«Ми розподіляємо інвестиції на кілька етапів. Перший - це запуск 21 локацій Glovo Express для відпрацювання робочої моделі. На другому етапі ми плануємо збільшувати кількість мікрофулфілмент центрів, і заключний - це достатнє покриття в містах для реалізації доставки за 15 хвилин », - зазначив генеральний менеджер Glovo в Східній Європі і Центральній Азії Дмитро Расновський.

Відзначається, що за даними компанії зараз найбільшу кількість замовлень в категорії Glovo Express доводиться на вечір, а чек в середньому становить 230 грн.

За словами Расновского, попит в Glovo Express зростає щотижня на 30%, а дві локації вже отримують стабільно від 150 замовлень в день.

Нагадаємо, що перший даркстор в Україні компанія Glovo запустила в липні цього року в Києві. У дарксторах компанії представлені товари наступних категорій: бакалія, солодощі і снеки, фрукти і овочі, м'ясо і ковбасні вироби, риба і морепродукти, молочні продукти і яйця, товари для дітей, безалкогольні та алкогольні напої, тютюнові вироби, товари для тварин і засоби для особистої гігієни.

💬 Последние комментарии
Елена
Это Луночка бизнес,он не имеет национальности,он гражданин того государства или государств где в первую очередь могут сохраниться его средства,а не где он зарабатывает,ибо это "святой строй" , двигатель всего человечества со слов этого недоумка Роджера, поэтому Америка с нами!а с Роджером соЛЖЕницын,такие вот дела.
Альфа і омега
Каменяр, а нащо тобі служити націоналістам, нащо служити нації? От подивись на жидів - вони нікому не служать окрім Б-га. Хіба ж вони не є прикладом для наслідування?
привет от генерала Мороза.
Що тут скажешь? скажу - попрыгай д о небес - свою кричалку-СУГС- покричи сто раз..Тогда быть может и согреешься. А на дровишки не надейся уж больно золотые они теперь
ПІДОРАС КАМыняр
нЭ ГЫМНОМ - а в говнІ
Каменяр-2
Що ж тут скажеш.Скажу: дрова купляй!!! СУГС!
Луна-2
А ты признай что древний мозг у укров - патриотов ,уже устал и вырабатывает последние двигательные рефлексы . ЧТОБЫ ВЫДАТЬ ТАКУЮ НЕНАВИСТЬ .он обязательно взорвется в морозе и холоде, когда в квартире будет мороз, и цены на газ будут, ну очень золотыми- вот тогда ,такие как ты , каменяры быстренько оклемаются от своей ненависти..,Товарищ МОРОЗ БЫСТРЕНЬКО ВАМ МОЗГИ ВПРАВИТ ..
Каменяр
Москали шантажують Європу. Що ж тут скажеш.