Экономикаnarodna-pravda.ua20 февр.

Податки з доходів на банківських картках: що чекає на українців

nk_hauz/-m0ubuecwljipbdtdqel.jpg

Українці налякані чутками про те, що громадян країни змусять декларувати всі свої доходи на банківських картках, а потім сплачувати з них податки. Державна фіскальна служба запевнили, що такого не станеться.

Оподаткування буде здійснюватися виключно у випадках, передбачених чинним законодавством.

У відомстві роз’яснили, що при оподаткуванні карток люди платили б податки навіть з доходів, які такими не є. Приміром, податками обкладалися б навіть борги, які повертав боржник на карту банку.

Економіст Олександр Охріменко пояснив, що в Україні податку підлягають всі доходи громадян: не тільки грошові, а й у вигляді подарунків у грошових знаках. Він зазначив, що навіть букет квітів від знайомого теж “дохід”, від вартості якого треба відняти суму податку. Очевидно, що навряд чи хтось над цим замислюється, але на папері це так.

А фінансовий аналітик Андрій Шевчишин пояснив, що адміністрування великої кількості таких дрібних податків стикається з величезними технічними труднощами.

За його словами, масове декларування призведе до проблем. В зоні ризику на сьогодні небагато людей, вважає аналітик. Насамперед це ті, хто продає товари на великі суми.

“До практичного тотального контролю над рахунками українців у влади поки не дійшли руки. А ось ті, хто вступив у конфлікт з законом, відразу потрапляють у зону ризику”, – підтвердив Охріменко.

💬 Последние комментарии
Елена
В нашем беспокойном мире всё может быть.
Елена
Горбачев и Ельцин кумиры Роджера.
Вася
Что то я очкую
РаДар
Три урода и предателя интересов народа! Вечный позор и анафема! Им и их продажным "элитам"! Такие же уроды сейчас занимаются закабалением людей, фашизацией режима правления, проводя насильственную вакцинацию! Это они устраивают диверсии и аварии на шахтах и предприятиях! Это они уничтожают образование, культуру и историческое наследие предков! Это они паразитируют на труде других, презирают и унижают тружеников! Верные слуги Запада, они ни перед чем не останавливаются, и готовы предавать и продавать свою страну и народ! ВРЕМЯ ИХ ВЫШЛО! Они не уйдут от справедливого гнева людей и Божьего Суда! Пусть так и знают!
Елена
В Америке всё есть,в большом количестве.
Елена
У Нуланд наверное разведданные есть,она не с потолка такое взяла.
Елена
Тупые долго на войне не живут,там все долго не живут, тупых убивают первыми.