Экономикаfbc.ua8 мар.

Податківці припинили перевірки аграріїв на наявність ліцензії на паливо

nk_hauz/-mvdhullyb4fqlcevwjy.jpg

У прес-службі Державної податкової служби повідомили, що відомство вирішило тимчасово призупинити фактичні перевірки зберігання палива для власних потреб фермерів.

Відомо, що причиною такого рішення послужило звернення Всеукраїнського конгресу фермерів і подальша зустріч його глави з головою служби Олексієм Любченко.

Так, керівництво ДПС погодилося з необхідністю перегляду розміру штрафів за порушення умов зберігання палива.

Слід зазначити, що ДПС є органом виконавчої влади, а дане питання можна вирішити тільки на законодавчому рівні.

Крім того, в ДПС додали, що всі оскарження результатів перевірок будуть “уважно розглянуті” відповідно до законодавства.

Нагадаємо, що Державна податкова служба на початку 2021 року списала податковий борг на суму понад 1,1 млн грн. «Пощастило» 3,65 мільйонам платників податків, для цього застосували норму закону №1072-IX. Про це повідомив глава парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Раніше повідомлялося, що Державна податкова служба України відзвітувала про збір податків в перші два місяці з початку 2021 року. Йдеться про те, що за січень і Фервалем 2021 року ДПС зібрала понад 70 млрд гривень, і ця сума – вище прогнозованої раніше. Також це більше в порівнянні з аналогічним періодом 2020 року. Такі дані оприлюднила прес-служба ДПС України.