Податок на розкіш в Україні: бути чи не бути
Экономикаdomik.ua07 сентября 2015

Податок на розкіш в Україні: бути чи не бути

За словами Президента України Петра Порошенко, сплата податків повинна бути обов'язковою для всіх. Особливо це стосується багатіїв та їхніх розкішних автівок та нерухомості. Такі податки стимулюватимуть «детінізацію» фонду оплати праці та економічне зростання країни. Податкова реформа повинна, за словами Президента, дати народові податкову систему, що опиралася б на принципи Євросоюзу. За словами Порошенка, в Україні повинен існувати єдиний податок для малого та середнього бізнесу. Також вітчизняній економіці потрібне реформування державної фіскальної служби. Та, як стало відомо Domik.ua, думки з приводу оподаткування предметів розкоші у владній верхівці розбігаються. Міністр фінансів України Наталія Яресько вважає, що не буде ніякої користі від додаткових податків на розкіш. Оподатковувати предметі розкоші важко через те, що більшість з них зареєстровані не в Україні. А шукати та адмініструвати власників дорогих автомобілів, яхт та котеджів обійдеться державі дорожче, аніж скарбниця отримає з них податків.

2 комментария

Написать комментарий
 • Вася
  07 сентября 2015
  Конечно НЕ бути, в стране где правят олигархи все законы пишутся под олигархов, а гавенное снятие неприкосновенности рассматривают уже лет 10 подряд.
  Ответить
 • Гость
  07 сентября 2015
  за счет бедных
  Ответить
💬 Последние комментарии
е
Вниманию свидомых неадекватов.. Одним из самых популярных был поезд Львов-Москва... Так что вы там визжали на счёт того что в Россию могут ехать только идиоты??..
е
А при том что до сих пор ничего не расследовано и фигуранты дела до сих пор на свободе..
что за бред
Так за окном то январь! К чему тут "новости" про маевку 2014 года?
е
ну говорить не мешки ворочать.. статистика самая брехливая вещь, а украинская втройне..
е
Так что там с ответом по поводу украинских олигархов??? опять стрелки переводишь и тему меняешь.. где ответ, ТРЕПЛО??? интересует тебя где Чубайс и почему его не посадили, но абсолютное молчание по поводу воровства Пети, Сени и других... Тебя своя страна не интересует от слова совсем! продажная твоя душонка..не велено на украинских вякать? пайку не заплатят?
Дулю ЖКХ Деньги в банки
Услуги ЖКХ не оплачены, а деньги в банки несут! Как это по украински!
Елена
Закусывай.