Польща спростить умови працевлаштування українців
Экономикаparlament.ua01 июня 2021

Польща спростить умови працевлаштування українців

У країні хочуть залучити більше заробітчан через дефіцит місцевої робочої сили

Польща планує спростити працевлаштування для українців, білорусів та інших іноземців щоби подолати дефіцит робочої сили на ринку праці.

Про це повідомила заступниця міністра розвитку, праці та технологій Польщі Івона Міхалек, розповідають Dziennik.pl і Polskie Radio 24.

Зокрема, польський уряд хоче посилити роль бюро праці у видачі дозволів на роботу іноземцям, скоротити час, необхідний для отримання дозволу, та прибрати деякі інші формальності.

Окрім цього, влада збирається перевести в електронний формат процедури, пов'язані з отриманням дозволу на роботу для іноземців. Також триває робота над новою міграційною політикою країни.

Ми хочемо, щоб іноземці могли легко приїжджати до Польщі, починати тут працювати, особливо у професіях, де нам не вистачає робочої сили і в яких поляки не хочуть працювати. Ми хотіли б запропонувати їм, щоб вони також привезли свої сім'ї, і вони нарощували наш ВВП разом з нами, - заявила Міхалек.

Чиновниця також додала, що серед польських підприємців є великий попит на іноземних працівників.

Щотижня я чую від підприємців, що їм мало рук, щоб працювати не тільки в таких галузях, як торгівля, будівельні послуги, а й в інших сферах, таких як ІТ, - зазначила Міхалек.

Нагадаємо, громадян України, які їдуть до Польщі на заробітки, вакцинуватимуть від коронавірусу на кордоні вакциною Johnson & Johnson. Іноземці у Польщі мають право на безплатне щеплення від коронавірусу.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
DR MAXWELL
Ви хочете купити нирку, органи тіла або продати свою нирку або органи тіла? Ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій, і ви не знаєте, що робити, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму 500 000 доларів за вашу нирку. Мене звати доктор МАКСВЕЛЛ, я невролог у БІЛЬ-РОТІЙ ЛІКАРНІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємося купівлею та трансплантацією нирок живим відповідним донором. Ми знаходимося в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі, Японії. Будь ласка, повідомте нас, якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок або Орган, будь ласка, не соромтеся зв’язуватися з нами електронною поштою та електронною поштою. Електронна адреса: birothhospital@gmail.com Який номер програми: +33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д-Р МАКСВЕЛ
см
огого
см
ого
см
упс...
Игбун Хохлов
Какой Миргород? Вы же украйиньци. Мырмисто.
Луна-2
Еврей уже второй раз в презиках ходит - Вальцман(Порошенко0 и Зеленский-ЕСТЬ В ЗАПАСЕ ТРЕТИЙ ЕВРЕЙ(эТИНЗОН)-Кличко ..Вот и получается -куда ни кинь , всюду гуано всплывает .
Технолог
Не той тепер Миргород, Хорол річка не та...
Авторские статьи
Экономикачас назад
На Украине ожидают острый дефицит свинины и сала
Экономика3 часа назад
$1500 за хрущевку. Как налоговая амнистия ударит по недвижимости украинцев и сколько нужно будет заплатить
Политика7 часов назад
Упреки Байдену и Путину. Разбор нового интервью Зеленского с обидами на Запад и Москву 2
Геополитика11 часов назад
"Две армии в одной связке": что задумали Россия и Белоруссия
Политика11 часов назад
Российский паспорт — всем соотечественникам. Украину встревожил проект Затулина
Видео12 часов назад
Утомленные саммитом. Предстояние. Д.Джангиров и Т.Незалежко
Политика13 часов назад
Издевательство над Украиной на саммите НАТО стало предостережением Прибалтике 1
Технологии14 часов назад
«Макет с завышенными характеристиками»: сможет ли Киев разработать тяжёлый беспилотник
Видео15 часов назад
Яков Кедми о встрече Путина и Байдена.