Экономикаwww.ukrinform.ua14 авг.

Польська нафтова компанія ORLEN планує розширити діяльність в Україні

nk_hauz/1rJVrZ77R.jpeg

Делегація польського нафтового концерну ORLEN на чолі з президентом Даніелем Обайтеком цього тижня відвідала Україну та провела під егідою Міністерства закордонних справ низку зустрічей з урядовцями та державними компаніями.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба МЗС.

«Потенційне розширення діяльності польського нафтового концерну ORLEN в Україні також дозволить зміцнити енергетичну безпеку нашої держави та диверсифікувати її енергетичний ринок», - зазначив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, коментуючи візит.

Він запевнив, що МЗС України і надалі допомагатиме компанії знаходити нові економічні можливості в Україні, аби залучати нові гроші в українську економіку.

Як поінформували в МЗС, нафтовий концерн ORLEN є великою польською компанією, яка також присутня в Словаччині, Чехії, Німеччині, країнах Балтії та Канаді. ORLEN вже працює на українському ринку та займає нішу на ринку палива, авіаційного палива та бітуму.

💬 Последние комментарии
ХОДЯТ СЛУХИ...
Ходят слухи, скоро кхуйев будет зваться "ПСАКИ СИТИ" ! Ну а кхаркив" - " БАЙДЕН БАЙДЕН" ОБЗОВУТ!!! ДА НЕ ДАЙ БОГ!!!
Луна -2
Да ну ..А пишите одинаково -и мыслите тоже и приставочку -хе -специально для дурных держите ? и может быть с одной машинки -ноута печатаете ?)))))
Весёлый Роджер
Бе-бе-бе.... по свиной роже тебе!
Весёлый Роджер
Запомни чаривниця и передай это Киту на вушко! п1 - Роджер всегда прав! п2 – Если Роджер не Прав, см. п1!!!! :-)) Привет тебе лапа!
Вася
А на этот раз будут следить и регистрировать все события вокруг проблемных мест? Или опять потом невозможно будет узнать кто стрелял на Майдане или кто сбил Боинг?
Елена
Факт,не спорю,нет , только Россия поставляет и производит машины и оборудование не в том количестве,что было при калошах, совсем не в том, количество очень маленькое по сравнению с прежними,когда только голоши с галошами были, Путин экономику запустил,а почему?а вот это вопрос.
Игбун Хохлов
Это у хохлопотамии ничего на внешний рынок нет кроме шлюх и жопомоев. У России с экспортом все нормально. И машины отправляет, и оборудование. А уж продукты питания в России даже "аграрная супердержава" закупает.