Экономикаwww.golos.com.ua16 мар.

Полтавщина. «Агроекологія»: якість харчів – як у Канаді

У Канаді смакуватимуть наші харчі без "хімії". Відоме приватне підприємство "Агроекологія", що на Полтавщині, отримало ще один сертифікат виробника органічної продукції. Цього разу – за канадським стандартом COR (Canada Organic Regime). Водночас представникам підприємства, заснованого корифеєм хліборобської ниви, Героєм України і Героєм Соціалістичної Праці Семеном Антонцем, не довелося відправляти зразки такої продукції за океан або чекати інспекторів звідти. Допомогло притаманне цивілізованому світу ділове партнерство. "Агроекологія" вже тривалий час співпрацює з першим вітчизняним сертифікаційним органом у галузі органічної продукції – компанією "Органік стандарт", заснованою в рамках українсько-швейцарського проекту ще 2007 року. Остання допомогла знаним виробникам з Полтавщини вийти на ринки Західної Європи. А минулого року цю компанію на сертифікацію ще й за стандартами COR акредитувало Канадське агентство контролю продуктів харчування. За таких обставин "Агроекологія" стала одним із перших клієнтів компанії "Органік стандарт" і в отриманні згаданого канадського сертифіката. До нього одразу занесли 31 найменування органічної рослинницької продукції, які пропонують потенційним покупцям повпреди виплеканого Семеном Антонцем агропідприємства. Офіційний документ надає їм право експортувати таку продукцію до Канади. Для непосвячених нагадаємо, що "Агроекологія" продукує не лише органічне зерно. Безпосередньо на підприємстві або у співпраці з партнерами-переробниками виготовляються сертифіковані олія, крупи, борошно тощо. "Стрибок через океан" із тим скарбом є досить важливим насамперед з огляду на перспективу. Адже фахівці знають, що ринок органічної продукції в Канаді стрімко розвивається. За цим показником вона входить до п'ятірки країн-лідерів споживання такої продукції. Сподіватимемося, українські виробники займуть на ньому гідне місце.

💬 Последние комментарии
Так и сказал
Если Байден сказал, то он действительно так думает. Потому что западные ценности созданы либерал-демократами для либерал-демократов. В борьбе.
Юрий
Идиот! Это сайт не для селюков ктр слезли со смерекы
Красное солнышко, божья коровка
Иерархия христианских церквей следующая. От лучшей, прогрессивной, до худшей мракобесной: протестанты, католики, православные. В Украине представлены все церкви и еще ПЦУ.
Игбун Хохлов
Хохлопидар, война началась, когда быдло захватило власть в Киеве, а Донбасс отказался подчиняться перевернутым преступникам. И тогда дурчинов объявил АТО (типа антитеррористическая операция, ни слова про войну с Россией не было). И пока хохлоту наступало, никто про Россию не говорил. Но когда чубакам дали просраться, они сразу захрюкали и для отмазки придумали "российскую агрессию".
е
Повторяю вопрос: чего такой патриот до сих пор не в окопе? Бздишь на диване и энурез с диареей замучали?
кипчак
Пока США правят миром, их воспитанники будут дурачить всех и вся. Но, как известно, сколько веревочка не вьеися, а конец будет. Скорее бы уже.
Вишенка на тортике
Если мечтам украинских военных заробитчан суждено сбыться, то ко всему прочему получим еще и порванных россиян. Но заробитчане очень плохо воюют.