Экономикаagravery.com29 окт.

Полтавщина та Чернігівщина — лідери із реалізації зерна нового врожаю

nk_hauz/-mklkmgt-agvtvhtbtqb.jpg

За період січень-вересень 2020 року українські аграрії реалізували 27,5 млн тонн зернових і зернобобових культур, що на 7,6% перевищує аналогічний показник минулого року. Про це свідчать дані Державної служби статистики. Найбільше зерна з початку 2020 року реалізували аграрії Полтавської області — 2,47 млн тонн та Чернігівської області — 2,28 млн тонн. Зазначимо, що середня ціна реалізації зернових на 10,4% перевищує торішню і становить 4,5 тис. грн/тонна. За даними статистики, більш ніж удвічі наростили обсяги продажів зернових та зернобобових культур аграрії Закарпаття (59,6 тис. тонн). На Донеччини агровиробники збільшили продажі зерна на 26% до 785,3 тис. тонн, а на Харківщині — на 16% до 1,98 млн тонн. Слід додати, що найбільше здорожчання зерна зафіксовано на Харківщині на 17,3% та Донеччині на 16,4%. Нагадаємо, в Україні аграрії зібрали 83% зерна.

💬 Последние комментарии
Суета сует
И измена Мазепы императору Петру тоже навсегда останется.
Добрый доктор
Безусловно, в случае коронавируса жажда власти победила здравый смысл. Коронавирус - это неправильное решение, которое вступает в противоречие с одним из законов настоящей власти.
Каменяр
Тебе, як ХОХУ нижнього рівня, твої кукловоди не вважають за потрібне інформувати про реальні розміри втрат РФ в ЛУГАНДОНСЬКІЙ КАМПАНІЇ
Каменяр
Ти так і не відповів на конретні питання- 1. - Що на тих складах і ким було захоплено ? 2. Який звязок між "захопленням військових складів в Івано-Франківську" і приходом ДРГ Гіркіна на Донбас?
Добрый доктор
Коронавирус - это американское биологическое оружие, которое снижает интеллект инфицированных и их потомства. Изменения необратимы. Проще говоря коронавирус превращает людей в зомби. Зомби легче управлять.
Талібу путіну
Україна евакуювала своїх громадян і допомогла іншим. І на відміну від кремлівських лицемірів не цілується з талібами
ера
А он мне нравиЦЦа...нравиЦЦа...нравиЦЦа...красавчЕК!!!...ему б фильмах сниматься, а не политЕКой занимаЦЦа...