Пошук інвестора для платної дороги “Львів-Краковець” розпочато — “Укравтодор”
Экономикаunn.com.ua22 апреля 2015

Пошук інвестора для платної дороги “Львів-Краковець” розпочато — “Укравтодор”

КИЇВ. 22 квітня. УНН. “Укравтодор” розпочав пошук інвестора для першої концесійної автомобільної дороги “Львів-Краковець”, передає УНН з посиланням на офіційний сайті “Укравтодору”. “Державне агентство автомобільних доріг України розпочало проведення оцінки ступеню зацікавленості потенційних інвесторів в участі в реалізації першого в Україні концесійного проекту — будівництва, подальшої експлуатації та утримання нової автомобільної дороги Львів-Краковець загальною протяжністю 84,4 км терміном дії концесії — до 49 років”, — йдеться у повідомленні. Також в “Укравтодорі” зазначають, що всі зацікавлені компанії можуть надіслати свої листи про висловлення своєї зацікавленості або наміри взяти участь у проекті до 15 травня включно. Нагадаємо, на початку квітня, Кабінет міністрів України погодив розпорядження про оголошення тендеру на будівництво першої в Україні платної дороги Львів-Краковець. Зазначимо, початок нової автомобільної дороги Львів-Краковець встановлено на існуючій автомобільній дорозі М-10 Львів-Краковець на відстані 1,3 км від Державного кордону (смт. Краковець). Кінець траси передбачено в обхід с. Малі Підліски з примиканням до автомобільної дороги М-06 Київ-Чоп на км 518 (між селами М.Підліски і Запитів).

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ха
..................................... ха
не надоело еще
Успокойтесь уже кремляди, ваш трампампам проиграл.
Марран
Украинцев кидают такие же украинцы,обещая трудоустроить на Западе.Самые большие патриоты Украины это кидалы,ведь они препятствуют оттоку рабочие рук. Но простой люд Украину оттого возненавидит только больше.
сепаратизм блять
Жоппоблок превратился в птатформу зашись! "Экстремизм" знакомое словечко, кремляди его очень часто употреБЛЯют. Статья даже есть за экстремизм но на срашке! Теперь вопрос, о каких городах кукарекают эти кремляди?
в вас проблема
Ну таким как ты долбоебам, проблем никаких, журнашлюха этп тоже видать из вашей охуевшей когорты! Есть закон об авторских правах! Я вот знаю этого человека на фото, а то что на нем это его личное изобретение, распиратор для покраски со сменным фильтром! Но тупая журнашлюха подумала что это смешно, блять. А такие долбоебы как ты не видят проблем.
Елена
🐐 😂😂
Елена
🐐 😂😂
Авторские статьи