Экономикаwww.unian.uaSep 26

Послуга "Газовий запас" стала доступною для ОСББ з власними котельнями

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" запустила програму "Газовий запас" для ОСББ з власними котельнями та інших виробників теплової енергії, повідомили в компанії.

"Нафтогаз" пропонує ОСББ купити газ, необхідний їм для потреб централізованого опалення та гарячого водопостачання, за фіксованою річною ціною 6145,31 гривні з ПДВ за 1 тисячу кубометрів (без урахування вартості розподілу газу). Використовувати такий газ ОСББ зможуть в період з 1 листопада 2019 року до 31 березня 2020 року", - відзначили в компанії. Зазначається, що скористатися пропозицією зможуть тепловиробники, які не мають боргів за спожитий газ. Для цього їм необхідно звернутися в компанію, підписати угоду та здійснити 100% передоплату за газ до 18 жовтня. "Кожен виробник тепла також має право на закупівлю газу у "Нафтогазу" за регульованими умовами, які встановлюються державою (ПСО). Ціна за договором ПСО змінюється слідом за ринковою ціною газу. Купуючи "Газовий запас", ОСББ захищає себе від ризику підвищення цін на газ взимку, закупивши газ за літньою ціною", - йдеться в повідомленні. У НАК пояснили, що якщо ринкова ціна газу, навпаки, упаде – споживач зберігає можливість скористатися найнижчою ціною: для цього необхідно перейти на використання газу за стандартним договором ПСО, а "Газовий запас" зберегти на наступні місяці. При цьому обсяги, використовувані за договором ПСО, необхідно буде оплачувати окремо. У прес-службі зазначили, що якщо протягом періоду поставки газу в рамках пропозиції "Газовий запас" (з 1 листопада 2019 року до 31 березня 2020 року) клієнт не використовує весь передплачений обсяг, залишок коштів повернеться на рахунок клієнта. Раніше "Нафтогаз України" запустив новий продукт "Газовий запас" і пропонує побутовим споживачам купити газ за низькою літньою ціною і використовувати його протягом опалювального сезону. Так, домогосподарства зможуть закупити до 25 тисяч кубометрів газу за ціною 4874,42 гривні (без ПДВ та вартості транспортування і розподілу) за тисячу кубометрів до 25 вересня.

💬 Последние комментарии
Елена
Иди опохмелись несчастное.
Луна-2
Привет Роджер тебя тоже не было видно всю неделю - очень скучала .Насчет того, что было, я сама не знаю, но только не ковид -будь он неладен - простуда .ОСЛОЖНЕННАЯ температурой - но вышла вроде -тьфу -тьфу ...ПЛОХО ТОЛЬКО ЧТО СЕЙЧАС ВРАЧЕЙ НЕ ДОЖДЕШЬСЯ .ЧУТЬ ЧТО -ЗВОНИ В СКОРУЮ...советы читала - помогли, спасибо.
Весёлый Роджер
Вы не понимаете, вот тех правильных хлопцев що у 1941 року пишли служить не отсталым москалям, а пишли до передовой технологичной Германии! Ос цэ дило, так и дило, да и кормили у немцев лучше и шнапсу бохато, да и давали тащить награбленное добро у свою хату! Сала бандеровцам - освободителям Хатыни! Сала хероям УПА и продажным пархатым пропахандонам Шмулям та Срулям!
Весёлый Роджер
Для всех - этот ТУПОЙ свинорылый Сруль даже и не чуял, на своём "теплом" складе с дюффицитом, про ФИДОНЕТ, тому що вин тоди делал своему керивнику миньет!
Весёлый Роджер
ОЙ Шмуля Сруль, таки ты поясни народу, а дэ там Роджер от снарядов всрался з переляку и ГЛАВНОЕ!!! А що то за ЩИРОЕ ГИВНО- що отдал приказ бить НЕ ПРИЦЕЛЬНО!!! 25 кг снарядами по мирным жителям? Давай Сруль отвечай!
----
А вот Луночка, вы не чуяли як живут боХато пиндосные жополизы у Албании, Болгарии, Грузии и тд! Тамо так панують, так панують, що там зовсим народу не осталось - одни старики! Сало Америке и Д. Псаки!
Весёлый Роджер
Привет лапа! Как ты там? Оклемалась? Что у тебя было? Советы мои прочитала по борьбе с гриппом или не успела?