Поставки вугілля з державних шахт зірвані
Экономикаfbc.ua16 февраля 2021

Поставки вугілля з державних шахт зірвані

Державні шахти (вугледобувні підприємства) в четвертому кварталі 2020 року зірвали план поставок вугілля ПАТ «Центренерго». Всього поставили третину від тієї кількості, яка була гарантована Міністерством енергетики. Також важливо і те, що приватні компанії-постачальники, зважаючи на дефіцит вугілля, миттєво підняли ціни на нього до 1980 грн за тонну проти 1650 на той момент.

Тим часом існує й імпорт вугілля. Однак, як сказали з Міненергетики, це питання в нашій країні занадто політизоване. Замість розрахунків і цін — постійні спекуляції, оскільки основним імпортером є Російська Федерація.

Раніше були озвучені плани створення вертикально інтегрованої компанії, у якості бази для неї розглядалося саме ПАЛ «Центренерго». На цей момент цим плани залишилися на папері.

Раніше повідомлялося, що ДТЕК буде імпортувати вугілля з Росії, Польщі та Казахстану. Очікується, що рівень поставок ресурсу повинен збільшитися вже в лютому приблизно до 450 тисяч тонн вугілля. Саме стільки потрібно для стабільної роботи української енергетичної системи.

1 комментарий

Написать комментарий
  • е
    16 февраля 2021
    В срыве поставок угля с госшахт наверняка опять Москва виновата, так ведь свидомые?
    Ответить
💬 Последние комментарии
Просто поохожий
Та Степанов тот ещё Поц. В бытность его главой Одесской облгосадмтнистрации пригласили его на какое-то юбилейное мероприятие в российское консульство, так этот олень, вместо того чтобы просто отказаться, заявил :"Сначала Крым верните!". Думал, наверное, что они под козырек возьмут и побегут исполнять, дебил. В консульстве пальцем у виска покрутили и махнули рукой. Видать хорошо ему пиндосы мошонку в тиски зажали, раз он так истерии за Спутник V.
3020
Зешмуля, ЧМО, безвольная кукла, трепехающаяся при вхождении в него кукана дядюшки Сэма.
3020
Как горланил Кеша: Свободу, попугаям! Свободу...
3020
Кто не хочет регистрировать Спутник, будет излечен Новичком.
3020
Нынешний хозяин офисного президента ЗЕ, Ахметка, его руками бороться с конкурентами за денежные потоки. Ну, а ЗЕклоун, тешит свое самолюбие, Наполеон, не иначе. Ну, а треуголку Наполеончика, теребит Мандель, а затем эзоповым языком хвалит его в СМИ.
Кот Матроскин
Вот теперь-то на выборы я точно не пойду...
Гость
МАРАЗМАТИКИ :(