Прибутковість покупки однокімнатної квартири в передмісті столиці може становити до 12% на рік

16.07.2019 20:14 mind.ua
На сьогоднішній день прибутковість покупки однокімнатної квартири площею 35-40 кв. м в передмісті столиці може становити до 12% на рік. Про це повідомив керуючий партнер компанії АVM Development Group Владислав Кононов.

Прибутковість придбання двокімнатної квартири становить 8-10%, прибутковість котеджів – близько 12-15%, а прибутковість інвестицій в придбання земельної ділянки під будівництво перевищує 15% річних.

Інвестиційна привабливість придбання житла на первинному ринку передмістя, перш за все, залежить від якісних показників об'єкта інвестування.

«Інвестиційно привабливими варто вважати ті об'єкти, в яких забудовник створює всеосяжний інфраструктурний комплекс із закритою територією і багатими рекреаційними можливостями. Також на прибутковість інвестування впливає місце розташування об'єкта нерухомості, а саме його віддаленість від Києва. На сьогоднішній день найбільш привабливими є об'єкти, розташовані на віддаленості до 10 км від столиці при наявності відмінного транспортного сполучення: наприклад, Новообухівське шосе, Бориспільська траса тощо », – повідомив він.

Придбання житла на початковій стадії будівництва дає можливість покупцеві заощадити близько 25% його вартості.

Комментарии

Добавить комментарий

АВТОРСКИЕ СТАТЬИ