ПРИВАТБАНК ДЕКЛАРУЄ ПРИБУТОК 6 МЛРД ГРН ЗА ЧОТИРИ МІСЯЦІ
Экономикаfinbalance.com.ua09 июня 2021

ПРИВАТБАНК ДЕКЛАРУЄ ПРИБУТОК 6 МЛРД ГРН ЗА ЧОТИРИ МІСЯЦІ

Приватбанк за підсумками січня-квітня декларує прибуток 6,05 млрд грн (у т.ч. за квітень - 3,66 млрд грн), тоді як за перші чотири місяці 2020 року він звітував про прибуток 17,3 млрд грн.

Чистий процентний дохід - 8,6 млрд грн (за січень-квітень минулого року - 7 млрд грн), чистий комісійний дохід - 6,8 млрд грн (за перші чотири місяці 2020 року - 5,4 млрд грн), торговий результат - від`ємний на рівні "мінус" 4,15 млрд грн (тоді як у січні-квітні минулого року був "плюс" 10,2 млрд грн).

Нагадаємо, Приватбанк за підсумками І кварталу поточного року звітував про прибуток 2,4 млрд грн, тоді як за перші три місяці минулого року позитивний фінрезультат становив 10,4 млрд грн.

Нисхідну динаміку банк пояснював зміцненням курсу гривні, що зумовила негативний результат від переоцінки індексованих облігацій внутрішньої держпозики, що були отримані як внесок в статутний капітал банку при націоналізації.

"Ситуативний, не пов’язаний із звичайною діяльністю банку, збиток від цього портфелю за 3 місяці 2021 року склав -6,8 млрд грн. Одночасно позитивний вплив на результати банку коливань валютних курсів частково, на 0,5 млрд грн, компенсує ці збитки. Але загалом вплив виключно макроекономічних факторів зумовив значне зниження рівня прибутку банку”, - зауважував Приватбанк, говорячи про підсумки роботи в січні-березні поточного року.

Прибуток Приватбанку за 2020 рік - 24,3 млрд грн (за 2019 рік - 32,6 млрд грн, за 2018 рік - 12,8 млрд грн).

У 2021 році за підсумками роботи в 2020 році банк виплатить дивіденди в держбюджет на 19,4 млрд грн (за 2019 рік було 24,46 млрд грн, за 2018 рік - 11,53 млрд грн).

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Переведи будь так ласка, ведь у тобу у сраке е указка? "мы теперь наимося,будемо жэрты" - цэ на буковинском наречии? Шмуля у тоби у В.Вуйках е родичи? А шо за семь рокив ни куда ни пийшли, а тильки скачите як козлы на месте? Шо в следующие СТО рокив поскачите швыдчее? Это ответ ДЭБИЛА тупого для больных шизиков!
-----
Эй настальгильщик ответ дэ?
Весёлый Роджер
Сто раз тебе тут многие писали - не надо свои мечты другим приписывать! Я не виноват, шо ты непривитый и тому не можешь у маске працювати тай миньет брати! Сделай разрез на маске, вокрут разреза вышей свастикой щирую вышиванку! Нацики так и попрут до тебе, на твою "дешёвую" АЗС. Ну туда на травку, у грязную канавку!
Весёлый Роджер
Шмуля, "младой" ты наш дэбил 70-летний, косящий тут пид ДЮЖЕ "младую" 57-летнюю жинку, шо без ластиц тай без трусов! Таки, а не ты ли МУДАК только что писал про свою девственность: «4 копейки тогда,в 1985 электричество было, сколько сейчас?тогда бензин сорок и тридцать копеек было, сколько сейчас? сколько хлеб тогда стоил ,?16 и 20 копеек, сколько сейчас?не хочешь сравнить?газ балон большой 3,50….» Не ты? А кто? Твой напарник по цеху? Таки скажи ему що вин тоже МУДАК, раз даже не читает, шо его коллега-русофоб тут высерает!
Елена
За то тебя ебут и в сраку и в рот,и ты этому рад,хе.
Елена
Ну и тогда зачем ты сравниваешь?70 копеек был газ,ну и что? раньше баба дивкою була,була и сплыла,а я маладая и красивая Леночка,вот так,и не в труселях до колен,не свисти, свисток.
Елена
В западной Германии убыль населения уже в начале 80- х была,в Японии та же история,и это не связано было с уровнем жизни,будуть гроши,багато,а тебе небось завидно?мы теперь наимося,будемо жэрты,хе,а у тебя слюни будут текти.