ПриватБанк призупинить роботу в ніч 13 січня

12.01.2019 19:48 znaj.ua
"ПриватБанк" припинить роботу в ніч на неділю, 13 січня.
Про це говорять в пресс-службі банку.

Система припинить роботу з 00:00 до 04:00. Будуть відключені операції в банкоматах, терміналах та в картках. В цей час ПриватБанк буде зайнятий модернізацією системи.

За словами прес-секретаря банку Інни Музичук, робота буде проведена через те, що карткові операції істотно зросли. Про це вона повідомила у своєму Facebook

Технологічні роботи будуть проведені вночі, оскільки в цей час найменше операцій.

Нагадаємо, Відбирає зарплати: ПриватБанк нахабно грабує українців і каже, що має право.
Тисячі українців не знають, що винні ПриватБанкудесятки тисяч гривень. Стало відомо, за якою схемою працюють крелитеі карти і що ми зазвичай втрачаємо, переглядаючи договір.

Умови договору по кредитній карті фінустанови дозволяють "Привату" списувати в рахунок боргу усі надходження на будь-яку з відкритих у банку карт - в українців-боржників без їх відома, навіть можуть забрати половину заробітної плати.

Як раніше повідомляв Прописка зростання мінімалки і борги: за що українці втратять субсидії
Головним нововведенням і головним болем для пільговиків в 2019 році стане програма монетизації субсидий. В цьому році умови отримання знижки від держави на оплату комуналки стали жорсткіше, в процесі подачі заяв мільйони українців отримали відмову, а ті, кому все ж пощастило, можуть залишитися без субсидії, якщо порушать правила.

Без черг і зайвих довідок: комунальники українцям спростили життя

Українцям запитали условия переобладнання системи опалення в будинку. Тепер не треба вистоювати черги у відповідних службах, щоб отримати потрібні дозволи.

Про це повідомили представники Міністерства регіонального розвитку та будівництва.

Для реконструкції та капремонту внутрішніх інженерних систем (зокрема, систем опалення і вентиляції) не потрібно відвідувати Державну архітектурно-будівельну інспекцію і збирати довідки.

Комментарии

Добавить комментарий