Экономикаbusinessua.comOct 12

"Приватбанк" втратив чверть прибутку

nk_hauz/-mjnbobllybqhhbgfgsh.jpg

ПриватБанк завершив третій квартал 2020 року з прибутком 21,3 млрд грн, це на 22,3% менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Про це йдеться в повідомленні пресслужби банку. "Приват" збільшив обсяг комісійних доходів порівняно з другим кварталом на 29% – до 13 млрд за підсумками 9 місяців року. Процентний дохід, незважаючи на відчутне зниження процентних ставок за кредитами малому та середньому бізнесу, в третьому кварталі залишився на рівні попереднього кварталу і за підсумками 9 місяців року становить 15,8 млрд грн.

"Усього від обслуговування клієнтів та виконання банківських операцій за 9 місяців 2020 року банк отримав 10,6 млрд грн прибутку. Інша частина прибутку – результат впливу макроекономічних та інших факторів. Так, зміни в світовій економіці та економіці України обумовили збільшення справедливої вартості облігацій внутрішньої державної позики, що були отримані як внесок у статутний капітал банку під час націоналізації", – повідомили в установі.

У третьому кварталі 2020 року банк продовжив формувати страхові резерви під можливі збитки унаслідок дії пандемії коронавірусу, але основна частина таких резервів була сформована в першому півріччі.