Экономикаnews.finance.uaSep 8

Продукти в світі дешевшають третій місяць поспіль

Ціни на продукти в світі падають третій місяць поспіль. Про це свідчать дані Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО). За підсумками серпня середнє значення Індексу продовольчих цін ФАО склало 169,8 пункту, що на 1,1% нижче показника липня. Зниження середніх світових цін на продукти пов’язане насамперед з різким падінням цін на основні зернові культури і цукор. Так, індекс цін на зернові тільки за серпень знизився на 6,4%. “Ціни на кукурудзу виявилися істотно нижчими через очікування набагато більш високого, ніж прогнозувалося раніше, врожаю в Сполучених Штатах Америки, найбільшому виробнику і експортері в світі”, – відзначає організація. Ціни на цукор в серпні в середньому впали на 4% в порівнянні з липнем. При цьому індекс цін на рослинні олії, навпаки, різко зріс — відразу на 5,9%, досягнувши максимуму за останні 11 місяців. Це викликано зростаючим попитом на імпорт пальмової олії, а також побоюваннями, пов’язаними з несприятливими погодними умовами в Індонезії — найбільшому виробнику пальмової олії в світі. В цілому, незважаючи на триваюче третій місяць поспіль зниження, індекс цін на продукти зараз на 1,1% вище порівняно з серпнем минулого року.

💬 Последние комментарии
Антиелена
Послушай маладая и умственно некрасивая ТП! Тебе уже сколько предлагали вариантов? Там тебя очень ждут! Повторяю: 1. на кулубнику у Поляндию; 2. Под гейропейский мост; 3. Модные клининговые компании; 4. Housekeeper. А больше, судя по твоим высерам, ты ни чего и не умеешь!
Не понял
Если реально сблизить власть с изберателем, то власть получит психическое расстройство. Если избератель получит власть с нужным ему качеством, то борьбу с властью можно будет прекратить. Если же власть хочет сохранить свое здоровье, то нужно прекратить игру во власть. И tertium, здесь, non datur.
Гость
Скорее всего Украина быстро проиграет в Гааге, по простой причине - беззаконие в Украине, будет много вопросов именно Украине, а не Россия.
Кот
Пусть покоится с миром,но,видимо собак он любил больше,чем людей!!!
е
..брехливая
Не понял
Очевидно, что власть тоже боится эффективных политических решений. Вот эта психическая особенность и может сблизить власть с изберателем.
Не понял
Украинцы не любят власть. Если действующую власть зарезать, то появится новая. Возможно, более сообразительная. Но это далеко не факт.
Авторские статьи