Проект змін до Держбюджету: дохід зменшиться на 100 млрд грн, а дефіцит збільшиться на 200 - нардеп
Экономикаwww.unn.com.ua30 марта 2020

Проект змін до Держбюджету: дохід зменшиться на 100 млрд грн, а дефіцит збільшиться на 200 - нардеп

Проект змін до Державного бюджету України передбачає загальний дохід бюджету зменшити на близько 100 млрд гривень, а дефіцит збільшити на 200 млрд гривень. Про це в своєму Telegram-каналі повідомив народний депутат Олексій Гончаренко.

"Уряд переглянув проект змін до Держбюджету. Ось нові пункти, за які пропонується проголосувати Верховній Раді: загальний дохід бюджету зменшується на близько 100 млрд гривень (з 1 095 580 446,2 тис. грн до 972 635 659,4 тис. грн). Дефіцит держбюджету збільшується на 200 млрд гривень (в прийнятому бюджеті була сума в 96 275 720 тис. грн, пропонується змінити її на 298 404 307,9 тис. грн). Скасовується стаття, яка стосувалася того, що Кабмін повинен у 2020 році наблизити прожитковий мінімум до його реальної величини (розрахункова сума була 4251 грн)", - написав депутат.

За його словами, після затвердження сьогодні проекту змін до бюджету Кабінетом міністрів, документ передадуть о 18:00 главам фракцій на засідання погоджувальної ради.

За словами Гончаренка, уряд пропонує в бюджеті скоротити витрати на Український культурний фонд: замість 700 млн грн запланованих спочатку, пропонують залишити 150 млн грн.

"Якщо витрати на Міністерство внутрішніх справ скорочуються на близько 4 млн гривень, то витрати на Міністерство освіти і науки скорочують на більш ніж 1 млрд 900 млн (1 902 193,5 тис грн). Причому, у МВС скорочуються витрати на "не поліцейські" статті: зі спортклубу "Динамо" забирають 4 млн грн, 800 тис. - з Гідрометереологічної служби", - повідомив він.

Крім того, нардеп заявив, що пропонується повністю забрати кошти з будівництва аеропорту Дніпра, на який було заплановано виділення 1 млрд грн.

Фінансування Музею Революції гідності, зазначає Гончаренко, зменшують з близько 97 млн ​​до 30 млн.

"На Міністерство охорони здоров'я виділяють додатково більш ніж 472 млн грн... В проекті змін держбюджету, який зараз розглядається Кабміном, пропонується додати додаткові запозичення в розмірі 277,5 млрд гривень. З них 146,5 млрд грн - внутрішні (швидше за все, прихована емісія), а 131 млрд грн - зовнішні", - додав Гончаренко.

Нагадаємо, Кабінет міністрів закінчив попередню роботу над змінами до Держбюджету України, в ньому зберегли витрати на інфраструктуру і розвиток, культуру і освіту.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
Добрые язычники предложили варягу Феодора отдать своего сына Иоанна в жертву идолами. Феодор отказался. Добрые язычники забили вусмерть варяга Феодора и его сына Иоанна, и сожгли его дом. Какие добрые, неизмеримо добрее к людям.
е
Уважаемый, у свидомых память как у рыбок гуппи.. И в той жопе которая творится в стране они винят всех вокруг кроме себя..они уже не помнят майданные кричалки, не помнят про пенсии по 1000 евро и зп по 2000.. И оочень много другого.... А вам здоровья
В отставку ЗЕ
Пиздун
Гость
Евлампий -тупой идиот ! Гуманное язычество ! Тебя бы мудака в жертву давно бы язычники принесли ....
гость
В Краине минздрав уже давно занимается здоровьем населения - в смысле лишить его этого самого здоровья. Причём работает довольно успешно: население активно вымирает. Супрун неустанно контролирует, власти ей помогают.
Олелюб
Ожоги разной степени тяжести можно от неё получить наверняка.
Кот Матроскин
Вот этого не надо, "сами выкричали". Ещё осенью 13-го года я говорил и писал, что всё кончится жопой, при том полной жопой. Жопа настала. Теперь одно только радует, что будет ещё хуже.