Экономикаua.news8 нояб.

Проти сотні чиновників «Укрзалізниці» почнуть розслідування

nk_hauz/-mlzfa3o8evkbwjgq5uc.jpg

«Укрзалізниця» притягне 110 посадовців до дисциплінарної та адміністративної відповідальності через 203 млн гривень збитків, завданих у 2018-2020 роки. Усю інформацію про порушення передали правоохоронцям.

«Управління економічної та інформаційної безпеки АТ «Укрзалізниця» виявило факти, що можуть свідчити про кримінальні правопорушення посадових та службових осіб компанії, внаслідок дій яких компанії з 2018-2020 роки завдано збитків на понад 203 млн грн. Інформація про виявлені правопорушення передана правоохоронним органам для проведення досудового розслідування діяльності посадових та службових осіб АТ «Укрзалізниця», дії яких спричинили багатомільйонні збитки», – заявили у залізничній компанії.

В «УЗ» додали, що нове керівництво хоче викорінити корупцію, зловживання та крадіжки на залізниці, тому посилює контроль за використанням коштів і взаємодію з правоохоронцями.

Улітку СБУ викрила злочинну схему на «Укрзалізниці» майже на 60 мільйонів гривень. Її організували посадовці структурних підрозділів «УЗ» та колишні керівники Дніпропетровського тепловозоремонтного заводу.

А у 2018 році злодії завдали «Укрзалізниці» збитків на майже півсотні мільйонів.

Раніше в “УЗ” підрахували, що  ПАТ «Укрзалізниця» потребує 50 мільярдів гривень державної підтримки щорічно.

💬 Последние комментарии
Гiсть
Дристовича приставьте охранником к Бутусову - может сразу двоих завалят, меньше дерьма будет.
Бесплатно, то есть даром
Но и не забывайте, что толерантное отношение к идиотам может рассматриваться как соучастие в их преступлениях.
Бесплатно, то есть даром
Немцы, типа, толерантными стали... И теперь на рандомных идиотов стараются не обращать внимания - иначе могут обвинить в фашизме. А потом как рванет, а, может, и не рванет.
ALWAS
Конкуренция, панове. А конкурентов у нас не любят. А шарлатанов везде хватает, и в народной медицине они есть. Но есть и методы лечения, проверенные веками. В бане тоже ведь париться опасно. Особенно по пьянке.
Гiсть
Никогда не думал, что немцы такие терпилы - чувак реально напрашивается, чтобы его пинками и пенделями выкинули из Германии, а Гансы его терпят и молчат в тряпочку. Этот поц наверное мазохист - немцы лишают его удовольствия.
Болотная плащаница
Путина нет в Преднестровье. Он в Кремле сидит и с иностранными агентами борется.
Приключения украинских националистов
Евреи, чеченцы и даже турки, а проще говоря - генуэзцы!
Авторские статьи