Прожитковий мінімум прив’яжуть до середньої зарплати
Экономикаfbc.ua8 дней назад

Прожитковий мінімум прив’яжуть до середньої зарплати

В Україні хочуть прив’язати єдиний прожитковий мінімум у процентному співідношенні до середньої заробітної плати в країні. Відповідний законопроект №3515 вже пройшов перше читання у Верховній раді.

Згідно із цим проєктом закону, змінюється саме визначення прожиткового мінімуму. Вважатиметься, що це – прийнятний рівень витрат, що дає змогу підтримувати достатній рівень життя українця, властивий суспільству. Розмір прожиткового мінімуму визначатиметься у розрахунку на одну особу.

Процентне співвідношення встановлюватимуть до середньомісячної зарплатні за рік, який передує року формування держкошторису на наступний рік, зважаючи на прогнозний рівень інфляції поточного року. Пропонується встановити таке процентне співвідношення: 40 відсотків у 2021 році зі щорічним зростанням на один відсоток до 2032 року.

Окрім того, у разі, якщо фактичний розмір прожиткового мінімуму упродовж трьох місяців перевищуватиме на 10% обсяг затвердженого прожиткового мінімуму, уряд муситиме підвищити розмір прожиткового мінімуму.

Нагадаємо, Міністерство цифрової трансформації має намір внести вартість послуг інтернету і мобільного зв’язку в прожитковий мінімум як базову потребу людини.

Раніше ми повідомляли, що Міністерство соціальної політики пропонувало збільшити прожитковий мінімум у 2022 році щонайменше на 14%, до 2023 року – на 15%, а до 2024 – на 25%.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Остряк, Гитлер это твой друг.
quick loan
Вам потрібна термінова позика, щоб погасити рахунки, купити будинок, рефінансувати або побудувати новий бізнес, особисту позику, купити машину ?? тощо, зв’яжіться з відомим позикодавцем, не боячись втратити. ми пропонуємо позику людям, які потребують фінансової позики під 3% відсотків. зв'яжіться з нами сьогодні для швидкого та зручного оформлення позики щодо нашої послуги з надання позик. зв'яжіться з нами з будь-якою з наведених нижче деталей. Електронна адреса: quickloan2020@hotmail.com або WHATSAPP +1 (812) 266-9901
----
«Елена – 13 июня 2021 - Володимир Олександрович борется с олигархами,под руководством Америки.Слава Америке!» Вин приступил к написанию книги: "Моя Боротьба".
Весёлый Роджер
Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу! «Российская промышленность не только справилась с кризисом в 2020 году лучше европейцев, но и добилась серьёзного достижения в обрабатывающей отрасли. Стране удалось ВДВОЕ СОКРАТИТЬ ИМПОРТ в этом сегменте и довести долю отечественной продукции до 60%. Если в 2014 году доля импорта в обрабатывающей промышленности составляла 80%, то теперь она снизилась до 40%. Это действительно можно считать прорывом.» У москалей прекрасная погода, а у щеникакнывмырлых опять идуть дожди! «Украинская экономика демонстрирует отрицательную динамику пятый квартал подряд.» Сала майдану! Сала бандеровцам и наивным, но дюже завистливым их холуям - щирым xoxлам, верящим продажным пропахандонам, типа Шмули_Елен!!! Сала Амерыкэ!!! Хероям убийцам детей мало!
Елена
Япония как Луночка живёт?Южная Корея,там между прочим войска США стоят и большое влияние имеет слово США в этих странах,обобрали их?они как живут?как в Урюпинске на 43 тыс.рублей? Почему их не обобрали, раздели,разули ,а Украину обязательно оберут до нитки?с какой такой им это надо?
Луна-2
Тем более у нее своих коррупционеров достаточно ...
Луна-2
Америке , честно говоря, наплевать на коррупцию.ЕЁ величество интересует только, чтобы не мешали ей поглотить капиталы этих всяких, местных туземцев,миллионеров . а на остальное, думаю, ей плевать.