Экономикаwww.ukrinform.ua19 нояб.

Рада оновила закон про страхування

nk_hauz/Zl-4Y9cnR.jpeg

Депутати підтримали у другому читанні законопроєкт №5315 “Про страхування”.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, відповідне рішення підтримали 235 народних депутатів.

Необхідність прийняття нової редакції закону про страхування виникла у зв’язку з тим, що з 1 липня 2020 року Нацбанк став регулятором ринків небанківських фінансових послуг, зокрема, і ринку страхування.

“Оскільки чинний Закон України "Про страхування" був прийнятий 25 років тому, відповідно, його положення не враховують останні тенденції розвитку світової фінансової інфраструктури, а закладені в ньому підходи до регулювання потребують осучаснення, уніфікації норм та створення однорідного регуляторного середовища”, - йдеться у пояснювальній записці до законопроєкту.

У зв’язку з цим, Закон України “Про страхування” пропонувалося викласти в новій редакції, змінивши підходи до регулювання та нагляду за цим сегментом ринку відповідно до європейських практик.

За новою редакцією, зокрема, запроваджується залучення незалежних членів до наглядової ради страховика.

Статутний капітал страховика має бути не меншим 48 мільйонів гривень, у тому числі, й при здійсненні ним діяльності з вхідного перестрахування, яке не перевищує 7 млн грн. Діяльність з вхідного перестрахуванняна на суму більше як 7 млн грн потребує окремої ліцензії.

Страховик зобов’язаний подавати до регулятора щорічну фінансову звітність разом зі звітом аудиту.

Протягом 6 місяців після набрання чинності документа Кабмін та НБУ мають привести свої нормативні акти у відповідність до цього закону.

💬 Последние комментарии
Елена
Вы их лучше разместите на лини разграничения с ДНР и ЛНР, посмотрим как им там понравится.
А.Кашпировский
Лена, сходи к доктору. Тебе уже писали - ты застряла в 90-х и пишешь о том чего давно уже нет. Ты просто тупая, а умственное развитие у тебя остановилось лет в 16-17, потому ты тут вечно ноешь про "младую и красивую". Проснись уже, дура, это было лет 40 назад, а ты пишешь одну и ту же чепуху по пять раз в месяц, а то и в неделю. Раз есть время на херню - просто полазь в интернете и посмотри, там кроме нефти много чего нового. Тебя что-то на Ельцине и Чубайсе заклинило, очнись уже - Ельцин давно умер. Ты пишешь чушь и постоянно выставляет себя тупой маразматичкой. Давай уже к доктору, давно пора
Весёлый Роджер
Уже желающие страны выстроились в очередь по росту - пыдти воювати за своих щирых холуёв!!! Особливо им понравилась идея, що не xoxлота трусливая буде впереди биться з москалями, а сами паны! Як же цэ по щироxoxляче!!! Як там, про москальский танк ы хероя Опанаса, що всрался не з переляку, бо вид лютой ненависти до москалей! С.Семенченко - бежавшему сракой уперёд на москалей - Сала херою!
Весёлый Роджер
«Елена – 4 ноября 2020 - … И дупой и пыхвой тоже работают …опыта наберутся,знаний и будет в Украине современные и обученные кадры…,»
Весёлый Роджер
Ну как ТВАРЬ брехливая, шлюха ты орально-анальная и сраколиз вечный Шмуля Сруля, поведуй нам, таки сколько Союз поставлял машин, станков и др. высокотехнологичного оборудования??? Только не надо тут пиСдить про страны СЭВ и Африки и др. третьего Мира. Давай тварь, начинай... Шо там, дэ гивнястый твой язык, вже у сраке, як у поханой продажной собаки?
Весёлый Роджер
Луночка!!! вот она разгадка, чаму у "еры" буквы так скакали, это её так на кровати ласкали! :-)))
Весёлый Роджер
Луночка, а может не с одной машинки-ноута, а с одной кровати? Ну зашла в гости к Шмули, из соседней палаты? :-))