Рада підтримала проект закону про виведення з «тіні» надрокористувачів
Экономикаfbc.ua02 июня 2021

Рада підтримала проект закону про виведення з «тіні» надрокористувачів

У прес-службі українського парламенту повідомили, що на пленарному засіданні 1 червня Верховна Рада прийняла за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підтримки розвитку вітчизняних галузей надрокористування».

Відомо, що метою законопроекту є створення прозорої, зручної і зрозумілої системи користування надрами, зменшення надмірного державного впливу на галузь, підвищення конкуренції та легалізація відносин у сфері користування надрами.

При цьому законопроектом пропонується обмежити право надрокористувачем для громадян держави-агресора або юридичних осіб, зареєстрованих на території держави-агресора, юридичних осіб, кінцевим бенефіціаром яких є громадяни держави-агресора, фізичних і юридичних осіб, щодо яких застосовані спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) відповідно до Закону України «Про санкції».

Проектом передбачається подання документів і звітності в електронній формі через електронний кабінет, в тому числі для ініціювання нових ділянок для винесення на електронні аукціони.

Слід зазначити, що геологічне вивчення пропонується замінити на комплексний (наскрізний) спеціальний дозвіл терміном від 3 до 20 років, в рамках якого дозволяється поєднувати розвідку корисних копалин з їх видобутком.

Нагадаємо, що позапланова перевірка чекає компанії, які отримали спецдозволу на користування надрами поза аукціоном. Її проведе Державна служба геології та надр за дорученням уряду.

Раніше повідомлялося, що оскільки народних депутатів України не влаштовувала ситуація, яка є на даний час, був підготовлений новий законопроект. Відомо, що останній троянду в Україні до питання авторського права зверталися в 2001 році, з того часу було багато змін, тому зараз діє Закон України «Про авторське право і суміжні права» не враховує багато нових механізмів.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Америка с нами!А шо козлоослик за банан вспомнил?шось нагадуе?а шо? хе.
Елена
Может с Торонто ,чи Канберры?шо мелочиться,давай всё по земному шарику прокатишься,это не я под ВПНом тута пишу,с Берега , нет,не Слоновой кости,а Северского Донца, интервентов не забыл?
Елена
Один безграмотный писал,ты повторяешь, будешь пистеть, получишь в морду,ответы тебе в Википедии все есть,там и ищи.
Гость
Легально? Получается так. что легально совершить грехи, чтобы легко уйти в ад.
Елена
Язык тебе твой обрезать нужно и куй твой и заставить тебя их съесть ,с Роджером поделиться не забудь, пусть покушаетхе.
Весёлый Роджер
Напрасно ты ржёшь! Их всё ещё до хера! Вирус щирой заразы и свидомой Глобусности – явно не излечим!!! Бильше 50% уродов, всё ещё мечтающих о швыдком панувании за чужой счёт и о ЧЕСТНОМ щиром Гетмане! Щоб вин сам тильки трохи воровал и хлавное остальным щирюкам – то делать давал! А Зеля перед выборами снимет клип, как он там усих олигархов убил – и вот он и Победил! Колония тупых дэбилов – xoxлатых мартышек! Даже смерть их не страшит, в надёге на халявный банан с чужой ветки! А сидя на ветках, поорать да обосрать москалей и покидаться в них щирым гивном – цэ стала национальна забава! Посмотри на старую мак_каку - пропахандона Шмулю_Елен! Амерыка з вами, з тупыми скакунами!
Весёлый Роджер
Тут даже по одному эбальнику Данилова видно, шо цэ ДЭБИЛ со справкой чи без, причём полный уэбок! Ну правильно, колония щенывмырлых скакунов и их пропиндоских воров керивников – мовнюков, 3.14здует до панувания у Эуропу! Это же эбнуться можно и мне ещё тут всякие пропахандны Шмули, что-то там бормочут за образованную щирую владу! Ну .лядь дэбиллы! «Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.» Щирое мовнючее ДЕРЬМО!!!