Рада підтримала сертифікацію «Укренерго»
Экономикаfbc.ua20 февраля 2021

Рада підтримала сертифікацію «Укренерго»

У Верховній Раді підтримали у першому читанні законопроект, яким буде врегульовано всі питання сертифікації за моделлю ISO. Йдеться про подання нардепів №3364-1. Рішення було ухвалено на засіданні 19 лютого 274 голосами «за». Ініціював розгляд один з нардепів с фракції «Слуга народу».

Законопроект, якщо його затвердять, внесе зміни у ч. 3 ст. 32 закону про ринок електроенергії. Загалом йдеться про врегулювання всіх існуючих питань сертифікації ОСП згідно з моделлю, яка є визнаною у всьому світі. Також відомо, що ОСП будуть користуватися майном, яке залишиться у власності України.

Раніше повідомлялося, що Норвегія відмовляється сертифікувати російський газопровід. Слід зазначити, що без сертифікації «Північного потоку — 2» норвежцями неможливо почати його експлуатацію. Інспекція та сертифікація газопроводу обов’язкове також на його данській ділянці, де будівництво ще не почалося.

Також ми писали й про те, що український уряд запустить категоризацію готелів. Як прокоментував виконавчий директор і керуючий партнер девелоперської компанії DC Evolution, на цей час уряд збирається поміняти законодавство таким чином, щоб дозволити створити Комісію з категоризації та Апеляційну комісію.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
3020
Шмыгаль, ты сказочник. Конечно сейчас обещать можно все что угодно, чтобы прикрыть провалища в своей работе. Ведь ты точно знаешь, что тебя в кресле премьера не будет. Да, здравствует, власть профанов и трындоболов.
Просто поохожий
Та Степанов тот ещё Поц. В бытность его главой Одесской облгосадмтнистрации пригласили его на какое-то юбилейное мероприятие в российское консульство, так этот олень, вместо того чтобы просто отказаться, заявил :"Сначала Крым верните!". Думал, наверное, что они под козырек возьмут и побегут исполнять, дебил. В консульстве пальцем у виска покрутили и махнули рукой. Видать хорошо ему пиндосы мошонку в тиски зажали, раз он так истерии за Спутник V.
3020
Зешмуля, ЧМО, безвольная кукла, трепехающаяся при вхождении в него кукана дядюшки Сэма.
3020
Как горланил Кеша: Свободу, попугаям! Свободу...
3020
Кто не хочет регистрировать Спутник, будет излечен Новичком.
3020
Нынешний хозяин офисного президента ЗЕ, Ахметка, его руками бороться с конкурентами за денежные потоки. Ну, а ЗЕклоун, тешит свое самолюбие, Наполеон, не иначе. Ну, а треуголку Наполеончика, теребит Мандель, а затем эзоповым языком хвалит его в СМИ.
Кот Матроскин
Вот теперь-то на выборы я точно не пойду...