Рада ухвалила закон про передачу справ від Укртрансгазу новому оператору ГТС
Экономикаwww.ukrinform.ua15 ноября 2019

Рада ухвалила закон про передачу справ від Укртрансгазу новому оператору ГТС

Верховна Рада в цілому прийняла закон №2249 "Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" у зв'язку з відокремленням діяльності з транспортування природного газу".

Документ підтримали 266 депутатів, повідомляє кореспондент Укрінформу. Законопроєкт представляла заступниця голови комітету з питань економічного розвитку у Верховній Раді Роксолана Підласа, повідомляє кореспондент Укрінформу. "Пропонуємо оператору ПАТ "Укртрансгаз" одноразово замінити сторону договору винятково на нового оператора ГТС. Мова йде про договори публічних закупівель, які необхідні для обслуговування ГТС. Чинний закон про публічні закупівлі не передбачає такої можливості. Але "Укртрансгаз" та МГУ це дві державні компанії, які володіють стратегічним державним активом. Ми повинні забезпечити безперервне обслуговування ГТС", - сказала заступниця голови комітету з питань економічного розвитку у Верховній Раді Роксолана Підласа, яка представляла законопроєкт. Новому Оператору ГТС протягом трьох місяців дозволили закуповувати роботи, товари та послуги в АТ "Укртрансгаз" без проведення тендеру, якщо такі закупівлі необхідні для функціонування ГТС чи сховищ газу. "Дія закону буде тимчасовою. Він втратить чинність через три місяці, але не пізніше, ніж набере чинності нова редакція закону "Про публічні закупівлі", - відзначила Підласа. Як пояснив міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель, цей закон необхідний, щоб перенести договірні відносити АТ "Укртрансгаз" на нового незалежного сертифікованого оператора ГТС без додаткових процедур, на виконання яких уже не буде часу. Крім того, депутати ухвалили за основу законопроєкт №2359-1 (альтернативний до №2359) про внесення змін до розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо створення умов для забезпечення виконання зобов'язань України з відокремлення діяльності з транспортування природного газу. Як випливає з пояснювальної записки, у іншому випадку "Укртрансгаз" мав би сплатити ПДВ у сумі 2,6 млрд грн, адже податкові зобов'язання компанії з'являться у податковий період протягом якого відбувається відвантаження майна.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Друг
Судя по фото число идиотов увеличивается.
русский пропагандон
да подожди еще не вечер -до выборов, а там посмотрим..Смеётся тот. и хорошо смеется тот, кто последний
Весёлый Роджер
Як тоби мавпёнок тыркнуло, писли смокчевания члена Бандеры! В каком ты экстазе, лучше чем от экстази. Ну ты поскачи, поскачи - тебе полегчает....
Весёлый Роджер
Привет "е". А шо нима тут Шмули_Елены? Такая важная тема про его коханю Амэрыку, а он раз и слинял, эта "пЫдарасина хуесосная и жопадающая вафлеглотина, не знающая ничего, сидит в своём свинарнике и не отсвечивает,гнида". А может в Америке ужо ежей стали жрать, чи Теслу з картону гнать? Чи пожары голографией у Холивуде снимать? А ведь осталось 9 дней и звезда его мечте!!!
Весёлый Роджер
Гы-Гы - долбоЭб портяночный, жертва поноса, дуповысерышь... Ну не умеешь ..., ну не мучай ...! Прапор херов, кирзовый, в блогеры он полез!
Весёлый Роджер
Ну что сказать - Не уставай, Давай, дерзай, жги сердцем пламенным металл...
Весёлый Роджер
На Украине, як у пиндосной колонии, должно быть УСЁ як у коханной Амэрыке! А мабуть и выше! Гэть москальскую ванцину - ждите пиндосную! Смокчим уси член Бандеры – як антиковидную цукирку! Сала майданутым скакунам - Амэрыка з вами, з мудаками! Сала пропахандонам хунты!