Экономикаwww.ukrinform.ua6 июл.

Рада ухвалила закони, що дають поштовх розвитку банківського сектора - Гройсман

Верховна Рада протягом тижня ухвалила важливі закони, які просунули Україну на чверть на шляху до прискорення економічного зростання.

Про це Прем’єр-міністр Володимир Гройсман написав у Facebook. “Верховна Рада не збавляє темпи роботи навіть перед канікулами. Народні депутати ухвалили в цілому ще 3 з #топ35 законопроектів. Це значить, що ми на чверть шляху ближче до прискорення економічного зростання. На цьому тижні були схвалені ініціативи, які спрощують роботу бізнесу та дають поштовх для розвитку банківського сектора”, - написав Гросман. Він нагадав, що подальший розвиток отримав принцип "єдиного вікна" на митниці. Це означає, що необхідна для розмитнення товару документація буде відображатися онлайн в єдиній для всіх органів системі, що має значно знизити бюрократичну тяганину для експортерів та імпортерів. Крім того, прийняті довгоочікувані зміни, які дають кредиторам, зокрема, банкам, нові інструменти для роботи з боржниками та зменшення ризиків по "поганим" боргам. Розраховуємо, що це дасть друге життя кредитуванню бізнесу для модернізації, інновацій та розвитку економіки. За словами глави уряду, ще одна новація у банківському секторі – запровадження принципів корпоративного управління в державних банках. Зокрема, у всіх держбанках буде сформовано незалежну наглядову раду, яка дозволить запровадити ефективний та надійний контроль за їхньою діяльністю та підвищити довіру бізнесу та іноземних інвесторів.

💬 Последние комментарии
е
так это ж ТЫ тут всех призываешь воевать во славу америки, а как появилась реальная возможность этого - так сразу в кусты! ...и кстати до сих пор жду ответа на вопрос ГДЕ была ты когда Роджера отправили в Афган? про то что ты жрала от пуза и холодильник был набит дефицитом все уже знают...
е
вот и не взбухай тогда, что в твой адрес прилетает малая часть тех же ругательств, что позволяешь себе ты....
е
начинай с себя! ПОВТОРЯЮ для тебя тупой: как ты к людям так и они к тебе, дошло недоумок??
Елена
Ты не я,я не ты, поэтому по себе людей не суди.
Елена
Та пиши шо хочешь и ТП и ДБ ,попка ты дурак,обезьянничаешь повторяя чужие слова.
Елена
Той кто не украинец и не жил на Украине учит меня как правильно українською писати,знаю я козлоослик,знаю ,по русскому написала,ты по-ходу лучше мову знаешь чем я,не за этотт случай говорю,не за этот.
Гость
И запах повсюду не тот...