Экономикаagroter.com.uaSep 27

Рада ухвалила закон для розвитку фермерських господарств

nk_hauz/1PIUUBNnR.jpeg

Верховна Рада ухвалила закон про стимулювання діяльності фермерських господарств в Україні.

За ухвалення у другому читанні та в цілому закону “Про стимулювання діяльності фермерських господарств” (№4046) проголосували 291 народний депутат при необхідному мінімумі у 226 голосів.

Закон уточнює склад земель фермерських господарств. Відтепер такі землі можуть складатися: із земельних ділянок, що належать громадянам-членам фермерського господарства на праві власності та / або користування, а також земельних ділянок, що належать фермерському господарству.

Крім того, закон розширює перелік одержувачів допомоги за рахунок державного та місцевого бюджетів, у тому числі через Український державний фонд підтримки фермерських господарств.

Також вводиться окрема програма підтримки фермерських господарств, керівники яких молодше 35 років.

Метою прийняття закону є легалізація роботи фермерських господарств. У пояснювальній записці до документа сказано, що в Україні виробництвом сільськогосподарської продукції займаються понад 50 тис.підприємств, 92% з яких – фермерські господарства.

“Крім того, зареєстровано близько 4 млн особистих господарств, які не є суб’єктами підприємницької діяльності, реалізують надлишки виробленої продукції за межами організованого аграрного ринку і є потенційними сімейними фермерськими господарствами”, – сказано в записці.

💬 Последние комментарии
Червоний козак із зірочкою
Олексій, мізки ще треба мати! Ви хочете самим лише насиллям чогось досягти. Але нічого не досягнете, бо сила є не тільки у вас. Вам були потрібні стратегія і точні розрахунки. Але на то вже мізки які не які потрібні. А ви лише насмітили, як і раніше. А хто тепер за вами все прибирати буде? Ганьба!
Гость
головка пениса
Гость
ЭТО ТЫ УКРАЛ 5 МИЛЛИАРДОВ И СВАЛИЛ В АМЕРИКУ. ТЫ ЧЕ ЗАБЫЛ НА НАШЕЙ УКРАИНЕ, АМЕРИКАНЕЦ ЯЙЦЕНЮХ?!
Хвеликс
Арсений - это ГОЛОВА! Нет, скорее головка.
кипчак
Ума нет - считай калека! Это о тех, кто дешевы указами надеется навербовать союзников. Уж как Н.Савченко спсали, а чем это обернулось для спасателей? Так у нее на фоне искаженного представления об украинсклм патриотизме (существует такое недоразумение в антиРусском мире), еще хорошо развита логика и чувство брезгивлсти, чтобы не связывть свою деятельность с подонками. А у амнистированных Зе, скорее всего, руки в крови, тупые головы и лютая ненависть ко всем, в том числе "спасителям". Не сторонников плодит Зе, а лютых врагов и свергателей, не говоря уже о росте криминогенной обстановки.
кипчак
Чем ближе зима, тем меньше шансов у этой ублюдочной команды усидеть в креслах, не то что о победах мечтать.
Гость
И если поживём... и как-то так.
Авторские статьи