Рада внесла зміни до закону про публічні закупівлі
Экономикаwww.unian.ua04 ноября 2020

Рада внесла зміни до закону про публічні закупівлі

Слова "злочин" в цьому документі будуть замінені на "кримінальне правопорушення". Верховна Рада внесла технічні зміни до Закону "Про публічні закупівлі", замінивши в ньому слова "злочин" на "кримінальне правопорушення".

За прийняття законопроекту "Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" у зв'язку з прийняттям Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних злочинів» (№3375) у першому читанні та в цілому проголосували відповідно 288 і 284 народних депутатів при необхідному мінімумі у 226 голосів.

"Даним законопроектом, як одним з шести законопроектів, замінюються слова "злочин" на "кримінальне правопорушення" відповідно до впровадження поняття кримінальних проступків", - зазначив народний депутат Денис Монастирський, представляючи законопроект.

Голова Комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха зазначив, що його комітет підтримує прийняття законопроекту, але з умовою, що він набуде чинності в день, наступний за днем опублікування закону.

Хронологія подій

22 листопада 2018 року Верховна Рада прийняла закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень" (далі - закон №2617-VIII), в якому змінами до Кримінального кодексу України було запроваджено інститут кримінального проступку. Зміни торкнулися як самого поняття діяння, за яким здійснюється кримінально-правова охорона (ст.11 КК), так його видів (ст. 12 КК).

Згідно з внесеними змінами, діяння, які раніше відносилися до категорії злочинів невеликої тяжкості (ч.2 ст. 12 КК), переведені в категорію кримінальних злочинів. Також, були внесені системні зміни до Кримінального процесуального кодексу України та низки інших законодавчих актів.

Закон №2617-VIII мав набути чинності 1 січня 2020 року, але в листопаді 2019 року виявилося, що практично всі органи кримінальної юстиції, до компетенції яких, відповідно до чинного Кримінального процесуального законодавства, входить здійснення попереднього розслідування щодо діянь, які належать до категорії кримінальних проступків, не готові до здійснення цієї діяльності.

3 грудня 2019 року парламентом було прийнято Закон України «Про внесення зміни до розділу II «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень» (далі - закон №321-IX), яким було відтерміновано набрання чинності Законом №2617-VIII з 1 січня 2020 року до 1 липня 2020 року.

Під час прийняття закону №321-IX було визначено, що для уніфікації законодавства потрібно внести зміни до великого масиву законодавчих актів з метою узгодження термінології, запровадженої законом №2617-VIII, та термінології, що застосовується в інших законодавчих актах.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
не надоело еще
Успокойтесь уже кремляди, ваш трампампам проиграл.
Марран
Украинцев кидают такие же украинцы,обещая трудоустроить на Западе.Самые большие патриоты Украины это кидалы,ведь они препятствуют оттоку рабочие рук. Но простой люд Украину оттого возненавидит только больше.
сепаратизм блять
Жоппоблок превратился в птатформу зашись! "Экстремизм" знакомое словечко, кремляди его очень часто употреБЛЯют. Статья даже есть за экстремизм но на срашке! Теперь вопрос, о каких городах кукарекают эти кремляди?
в вас проблема
Ну таким как ты долбоебам, проблем никаких, журнашлюха этп тоже видать из вашей охуевшей когорты! Есть закон об авторских правах! Я вот знаю этого человека на фото, а то что на нем это его личное изобретение, распиратор для покраски со сменным фильтром! Но тупая журнашлюха подумала что это смешно, блять. А такие долбоебы как ты не видят проблем.
Елена
🐐 😂😂
Елена
🐐 😂😂
макс
а) мова - это и есть слово обозначающая язык жестов (манить, мановение, маяк, маять, маятник, move и прочие произошедшие из этого праиндоевропейского корня, означают "показывать жестом, двигать руками") б) современный язык глухонемых - не русский и не украинский и не польский и не английский, это просто язык (группа языков), отдельный от аудиальных. Язык жестов может быть переведён на украинский, но не может быть украинским.
Авторские статьи