Рада заборонила штрафувати за прострочення платежів за кредитами для бізнесу
Экономикаwww.unian.ua14 мая 2020

Рада заборонила штрафувати за прострочення платежів за кредитами для бізнесу

Верховна Рада України схвалила законопроект, який забороняє нараховувати штрафні санкції та пеню за прострочення платежів по кредитах для бізнесу, допущеним у період дії карантину та у тридцятиденний термін після закінчення карантину, запровадженого владою в рамках заходів для протидії поширенню в країні коронавірусної хвороби COVID-19.

За прийняття в першому читанні законопроекту №3297 про внесення змін до Господарського кодексу України (щодо недопущення нарахування штрафних санкцій за кредитами в період дії карантину, встановленого з метою запобігання розповсюдження на території України коронавірусної хвороби COVID-19) проголосували 278 народних депутатів при необхідному мінімумі у 226 голосів. Народний депутат Вікторія Кінзбурська, представляючи даний законопроект, зазначила, що раніше депутати ухвалили відповідну заборону на нарахування штрафів та пені за кредитами для фізичних осіб, тоді як даний документ містить ці пом'якшення для юридичних осіб. "Суть законопроекту в тому, щоб заборонити нарахування неустойки, штрафів, пені за кредитами для бізнесу в період карантину та у тридцятиденний термін після його завершення... Нагадаю, що 17 березня нами був прийнятий закон, який захистив фізосіб від нарахування штрафів і пені за кредитними договорами протягом березня-квітня, сьогодні ми продовжили цей термін, але зробили це лише для фізосіб. Сьогодні я прошу вас підтримати це і для юридичних осіб", - сказала Кінзбурська. Вона також зазначила, що даний законопроект не звільняє позичальника від обов'язку сплачувати тіло кредиту і відсотки за користування кредитом, мова йде лише про заборону нараховувати санкції за прострочені платежі. У пояснювальній записці до даного законопроекту наголошується, що такі заходи дозволять уповільнити економічне падіння, захистити підприємства від банкрутства і зберегти робочі місця, а також прискорити відновлення економіки після закінчення карантину.

13 травня Верховна Рада України прийняла закон про продовження податкових пільг та про спрощення адміністративних процедур для бізнесу на період карантину. Кабмін у березні ввів в Україні загальнонаціональний карантин, який буде діяти як мінімум до 22 травня. При цьому з 11 травня послабили ряд обмежувальних заходів з роботи бізнесу і життя громадян. Уряд також представило п'ятиетапний план з виведення країни з карантину.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
гость
Так особо и искать не надо. Тех, кто для Украины только хуже - практически всё кодло соросное. А то, что для Украины плохо - всегда для амеров хорошо.
her finance
будь ласка, зв'яжіться з нами, оскільки зараз ми пропонуємо позики за основною процентною ставкою 3%. Наш кредит є надійним та безпечним, для отримання додаткової інформації та заявок, будь ласка, відповідайте на цей електронний лист. herofinancein@gmail.com, whatsapp +917338386140 назва та кількість необхідних
Игбун Хохлов
Роман А.Кристи "Десять негритят" в пиндостане из-за неполиткорректности сначала переименовали "В десять маленьких индейцев", потом в "Десять солдатиков". В последней редакции книга выходит под названием "И никого не стало". ))))))
кипчак
Побед еще нет, а мемориалы штампуют. За что в Украине героями назначают? За разруху, отделение территорий и поражения? Большое видится на расстоянии, По-моему, нынешние "достижения" Украины через десяток лет и в микроскоп не разглядишь,- сплошные провалы, потери и позор.
SARS-CoV-2
Нет негров,нет расизма.
кипчак
Все нормальные такие большевички -разрушить все до основания, а затем..., "кто был ничем, тот станет всем!" Разница только, что не в пломбированном вагоне прислали, а подучили многочисленные "патриотичные" ряды добровольцев, оплатили требуемые услуги - работайте на благо США!
Игбун Хохлов
Негры - это не политкорректно. Они - нигеропиндосы.