Реалізація необробленої деревини на УЕБ у I кварталі 2021 року збільшилась у 6 разів
Экономикаukrpohliad.org12 апреля 2021

Реалізація необробленої деревини на УЕБ у I кварталі 2021 року збільшилась у 6 разів

За підсумками першого кварталу 2021 року на Українській енергетичній біржі реалізовано необробленої деревини на загальну суму 375,5 млн грн, що на 484% більше ніж за перший квартал минулого року. У 2020 році за відповідний період було продано деревини на суму лише 64,3 млн грн. Найбільші обсяги продаж зафіксовано на квартальному аукціоні, що відбувся 1 грудня 2020р, решта була виставлена на додаткових щотижневих аукціонах.

Основний обсяг реалізованої деревини складає продукція Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарств. На аукціонах з продажу необробленої деревини виставляються тисячі позицій різних порід. Найбільшим попитом користуються дуб звичайний, сосна звичайна, вільха, береза. “Аукціони з продажу необробленої деревини є абсолютно прозорим та відкритим способом реалізовувати деревину українського походження. Конкуренція на аукціонах УЕБ часом досягає 10-15 учасників на один лот, що сприяє формуванню справедливих ринкових цін”, підкреслює Голова біржового комітету ТБ «Українська енергетична біржа» Олексій Дубовський.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
ха, ты на Россию все время бочку катишь..опять склероз или раздвоение личности? это как у тебя одновременно маты и оскорбления с типа уважением уживаются))))
е
и это только то что известно всем, уважаемая..
Саня
Естественно
Саня
Слишком сложно там всё...
3020
Пусть СБУ, друг Бакланов, возбудит дело в отношении ЗЕдебила, который за свою квартиру в Ялте платит налоги в доход РФ. А то, красиво кто-то в квартале, критиковал кумовство, а на деле, оба оказались пиарастами, а вместе с ними 73 процента лопоухих бабуинов.
DR MAXWELL
Ви хочете купити нирку, органи тіла або продати свою нирку або органи тіла? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій, і ви не знаєте, що робити, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму 500 000 доларів за вашу нирку. Мене звати доктор МАКСВЕЛЛ, я невролог у БІЛЬ-РОТІЙ ЛІКАРНІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємося купівлею та трансплантацією нирок живим відповідним донором. Ми знаходимось в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі, Японії. Будь ласка, повідомте нас, якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок або Орган, будь ласка, не соромтеся зв’язуватися з нами електронною поштою та електронною поштою. Електронна адреса: birothhospital@gmail.com Який номер програми: +33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д-Р МАКСВЕЛ
см
Тогда могут пойти на чилийский вариант... А итог будет один... Вопрос времени...