Экономикаmind.uaJun 27

Реальне скорочення ВВП України перебуватиме в діапазоні 4-5% – макроекономічний прогноз Mind

nk_hauz/-mamj3c73yikdj5cxdu3.jpg

Реальний показник падіння валового внутрішнього продукту (ВВП) буде трохи меншим, ніж покажуть статистичні дані. Про це йдеться в Макроекономічному прогнозі-2020 від Mind.

За розрахунками, проведеними Mind спільно з Центром економічних консультацій «Євростратегія», близько 1,2 відсоткових пункти в показнику падіння ВВП буде обумовлено переходом частини економіки в тіньовий сектор, тому реальне скорочення ВВП перебуватиме в діапазоні 4-5%.

Як повідомляється у дослідженні, ніхто з експертів за підсумками року не очікує кризових шоків і різких обвалів ВВП – українська економіка рухатиметься в глобальному руслі. У разі якщо Україні вдасться уникнути другої хвилі коронавірусу (країнова специфіка дає підстави вважати, що тут не буде особливо масштабних хвиль епідемії), скорочення ВВП не стане глибоким і відображатиме більшою мірою негативний вплив зовнішніх чинників, ніж внутрішні кризові тенденції.

Нагадаємо, за даними держстату, I кварталі 2020 року реальний ВВП скоротився порівняно з попереднім кварталом на 0,8% (з урахуванням сезонного чинника), а в порівнянні з I кварталом 2019 на 1,5%.

Як повідомлялося, Міжнародний валютний фонд прогнозує падіння валового внутрішнього продукту (ВВП) в Україні у 2020 році на рівні 8,2%, а Світовий Банк – лише на 3,5%. У свою чергу, НБУ прогнозує, що падіння реального ВВП за підсумками 2020 року може перевищити 5%.

💬 Последние комментарии
е
В уставе караульной службы чётко прописаны действия по защите охраняемого объекта, коим в данном случае является граница.. Ниже тебе Игбун привёл другой документ... Такие же документы есть у Украины... И то что ты не исполняешь требования пограничников КАРАЕТСЯ одинаково ВЕЗДЕ!
Руслан
С Праздником!!!
Елена
Поздравляю тоже всех.
Гость
А ты каменяр пидарас сделай круиз по Днепру на барже с кавунами . Только не обосрись от халявы
ера
Поздравляю ...ВСЕХ...с Праздником...
Недооцененная современниками личность
Умный мужик! Если тебя банят в чужих социальных сетях, то нужно создать свою!
Игбун Хохлов
Закон РФ от 01.04.1993 N 4730-1 (ред. от 11.06.2021) "О Государственной границе Российской Федерации" Статья 35. Применение оружия и боевой техники Оружие и боевая техника могут применяться также: против лиц, воздушных, морских и речных судов и других транспортных средств, пересекших (пересекающих) Государственную границу в нарушение установленных настоящим Законом правил... КОГДА ПРЕКРАЩЕНИЕ НАРУШЕНИЯ ИЛИ ЗАДЕРЖАНИЕ НАРУШИТЕЛЕЙ НЕ МОЖЕТ БЫТЬ ОСУЩЕСТВЛЕНО ДРУГИМИ СРЕДСТВАМИ...