Реальне скорочення ВВП України перебуватиме в діапазоні 4-5% – макроекономічний прогноз Mind
Экономикаmind.ua6 дней назад

Реальне скорочення ВВП України перебуватиме в діапазоні 4-5% – макроекономічний прогноз Mind

Реальний показник падіння валового внутрішнього продукту (ВВП) буде трохи меншим, ніж покажуть статистичні дані. Про це йдеться в Макроекономічному прогнозі-2020 від Mind.

За розрахунками, проведеними Mind спільно з Центром економічних консультацій «Євростратегія», близько 1,2 відсоткових пункти в показнику падіння ВВП буде обумовлено переходом частини економіки в тіньовий сектор, тому реальне скорочення ВВП перебуватиме в діапазоні 4-5%.

Як повідомляється у дослідженні, ніхто з експертів за підсумками року не очікує кризових шоків і різких обвалів ВВП – українська економіка рухатиметься в глобальному руслі. У разі якщо Україні вдасться уникнути другої хвилі коронавірусу (країнова специфіка дає підстави вважати, що тут не буде особливо масштабних хвиль епідемії), скорочення ВВП не стане глибоким і відображатиме більшою мірою негативний вплив зовнішніх чинників, ніж внутрішні кризові тенденції.

Нагадаємо, за даними держстату, I кварталі 2020 року реальний ВВП скоротився порівняно з попереднім кварталом на 0,8% (з урахуванням сезонного чинника), а в порівнянні з I кварталом 2019 на 1,5%.

Як повідомлялося, Міжнародний валютний фонд прогнозує падіння валового внутрішнього продукту (ВВП) в Україні у 2020 році на рівні 8,2%, а Світовий Банк – лише на 3,5%. У свою чергу, НБУ прогнозує, що падіння реального ВВП за підсумками 2020 року може перевищити 5%.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
кипчак
Очень странное решение. Друзья из творческого цеха оказались под угрозой уголовной ответственности? Кстати, давно не приходилось бывать в общественных местах, так электорат Пети, к сведению Зе, гонит волну на него за все беды и несчастья и при этом утверждают, что он за год накупил себе недвижимости за границей, а народ без работы сидит дома и с ума сходит без средств существования. Пенсионеры тоже очень недовольны. Пенсии никакие, а льготы по бесплатному проезду отменили, цены и тарифы растут и т.п. Похоже, что если Зе пощадит и не посадит заслуженно Петю, то последний сделает так, что народ будет гонять Зе.
квн
тернопиль рулит в "краинеУ", в куеве. Этот "гений" - рантье, то есть миллионер сдающий в аренду. Вид тупого бизнеса приведший к "великой французской". Ни фабрик ни заводов ,оно даже не понимает как это -производить. Жизнь просидел в банках ,спекулируя валюьлй в ублюдочной стране и крайне удачно
е
Т.е. в случае чего только тебе позволено её включать?)) с чего такие исключения,а?
е
Не огромные, но для многих довольно существенные. Считай мин.зарплата это 175 баксов..
Славянин
Я думаю, им недолго осталось существовать
Старый хрен
В мире, построенном на лжи, правда у того, кто громче врёт!
кот
Более того,Шухевич-"людожер".