Экономикаfbc.ua11 апр.

Регулятор відібрав ліцензію у найстарішої фондової біржі

nk_hauz/-mxwrk50w8zxokurnqi0.jpg

В Україні Нацкомісія з цінних паперів і фондового ринку анулювала ліцензію ПрАТ “Українська фондова біржа” щодо діяльності з організації торгівлі на фондовому ринку.

Вказано, що рішення пов’язане з невиконанням ліцензіатом упродовж року цього виду професійної діяльності на фондовому ринку, відповідно до наявних у Комісії адміністративних даних.

“Українська фондова біржа” вважається найстарішою фондовою біржею країни, створеною у жовтні 1991 року урядовою постановою. 6 лютого 1992 року відбулися перші торги на УФБ. Тоді на продаж виставили акції, зокрема, “Перкомбанку”, “Градобанку”, пропонувалися й акції самої біржі.

У 2020-му біржа отримала чистий прибуток у 160 тис. грн, а у 2019-му – чистий збиток у 250 тис. при виручці у понад 4 млн грн.

За даними Нацкомісії з цінних паперів і фондового ринку, основні акціонери біржі: ТОВ “Джесван” з часткою 34,45% та ТОВ “Український контракт”, якому належить 53,85%. За інформацією з держреєстру, бенефіціар – голова правління Валентин Оскольський.

Раніше повідомлялося, що за даними Національного банку, держрегулятор відкликав (анулював) ліцензії на здійснення господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів) у восьми фінансових установ на підставі поданих ними заяв.

💬 Последние комментарии
РОССИЯ ЖДЁТ ХОЛОДОВ?
Россия для вторжения в украину применит ББМ - БОЕВЫХ БЕЛЫХ МЕДВЕДЕЙ! Драпающую в панике ЗСУ преследовать будут БПР - БОЕВЫЕ ПИНГВИНЫ РОССИИ, забрасывающие укров 120мм яйцами! А в это время куев будут бомбардировать БОЕВЫЕ ГАГАРЫ снарядами по 500кг. А вечером к украм прийдёт ПЕСЕЦ !!!
Луна -2
Куда же вы будете их девать ?Люди -то не виноваты. что есть хоцца .А собачатина и кошатина - и плюс еще тараканы в мозгах у некоторых все --таки мясо или говоря по научному - белок
уКРАИНЕЦ ОХРЕНЕЙ! ГАЗ ПО 50 ГРИВНЕЙ!
уКРАИНЕЦ! ОХРЕНЕЙ! ГАЗ ПО 50 ГРИВНЕЙ! НО ЗАМЁРЗНУТЬ ВАМ НЕ ДАСТ ПИАНИСТ И ПРЕЗИДЕНТ!
уКРАИНЕЦ ОХРЕНЕЙ! ГАЗ ПО 50 ГРИВНЕЙ!
уКРАИНЕЦ! ОХРЕНЕЙ! ГАЗ ПО 50 ГРИВНЕЙ! НО ЗАМЁРЗНУТЬ ВАМ НЕ ДАСТ ПИАНИСТ И ПРЕЗИДЕНТ!
УКРЫ ЖИВОДЁРЫ.
НЕ ХРЕНА!!! ПЛАТИТЬ ТОЛЬКО ЖИВЫМИ СОБАКАМИ КОШКАМИ И ТАРАКАНАМИ!!!
уКРАИНЕЦ ОХРЕНЕЙ! ГАЗ ПО 50 ГРИВНЕЙ!
уКРАИНЕЦ! ОХРЕНЕЙ! ГАЗ ПО 50 ГРИВНЕЙ! Но замёрзнуть вам не даст пианист и президент!
Луна -2
НУ ХОРОШО.... СОБАКАМИ -ОТСТРЕЛЯЕМ - КОШКАМИ - ПОТРАВИМ - ТАРАКАНЫ САМИ СБЕГУТ ..-И что дальше?