Регулятор закріпив зобов'язання щодо плати за передачу для експортерів електроенергії
Экономикаnews.finance.ua10 февраля 2020

Регулятор закріпив зобов'язання щодо плати за передачу для експортерів електроенергії

Нацкомісія, яка здійснює регулювання у сферах енергетики та компослуг, закріпила в Кодекс системи передачі зобов’язання експортерів електричної енергії оплачувати тариф на передачу.

Відповідну постанову ухвалили на засіданні Комісії 7 лютого.

“Ми нічого нового не впроваджуємо. Плата є, ми уточнюємо положення Кодексу. Ніхто експортерів не звільняє від тарифу. До нас звернулися ті, хто побачив технічні недоліки в документах, ми їх усуваємо” , – прокоментував рішення голова комісії Валерій Тарасюк.

Зазначається, що за затвердження змін до Кодексу системи передачі проголосували 5 із 6 присутніх на засіданні членів НКРЕКП.

За словами заступника голови правління оператора системи передачі НЕК “Укренерго” Андрія Немирівського, документ “абсолютно нічого не змінює” в логіці функціонування ринку електричної енергії, оскільки необхідність оплати експортерами тарифу на передачу була закладена як в законі про ринок, так і в підзаконних актах.

Видання “Наші гроші” повідомило, що Антимонопольний комітет на засіданні 30 січня відмовився погодити проєкт постанови НКРЕКП “Про затвердження змін до Кодексу Систем передачі”, який був спрямований на поширення тарифу на передачу для експортерів елетроенергії. Глава АМКУ спростував цю інформацію.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ДЕНИС НА ЗЕМЛЮ СПУСТИСЬ
ДАЖЕ ЕСЛИ РОНАЛДУ В ВОРОТА ПОСТАВИТЬ, СЫГРАЕТ НЕ ХУЖЕ БОЙКИ!
ЗеСоси
Дебилизм!
Кот Матроскин
Надо писать не "эксперт", а "эксперд", тогда точно поверят...
ПРИСКОРБНО
ВОТ ТОЛЬКО ПЯТАЧОК ПРИМЕРОМ НИКОМУ НЕ СТАНЕТ...
Весёлый Роджер
Так Илья, это шо получается, так то, шо вин жинкой стал писли Чернобля? Ой бля!
Илья
Полностью подтверждаю и присоединяюсь. Вчерась , хотел с нацистской прокладкой обсудить некоторые общие архитектурные детали российской арктической базы Трилистник и украинского свинарника Широкий лан. Так слилась в унитаз в самый интересный момент. Наверное пописять отошла в Чернобыльскую зону.
Весёлый Роджер
А он никогда не отвечает, Шмулин принцип - Высрал антимоскальку и тикай до Хали, щоб Роджеры 3.14зды не дали! От истинный засаденец - чи щирый "НЕ трусливый" xoxoл! Вот вы его спросите 2+2 скики? Так - побежит на цензор узнавать как ответить!