Экономикаagroter.com.uaApr 5

Річний тариф на газ із травня: НКРЕКП опублікувала проект постанови

nk_hauz/-mxowkzr2yw4mqgwkms1.jpg

НКРЕКЗ 1 травня для побутових споживачів буде доступний річний тариф на газ. Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), опублікувала відповідний проект постанови.

Регулятор остаточно затвердить це рішення на засіданні 7 квітня.

Згідно з документом, всі газопостачальні компанії зобов`язані до 25 квітня оприлюднити ціни на газ для споживачів, що набудуть чинності з 1 травня 2021 року і діятимуть до 30 квітня 2022 року.

Водночас газові компанії можуть пропонувати клієнтам і місячні тарифи на газ. Щоб перейти на нього, споживач має просто подати заявку.

Окрім того, постачальникам газу дозволять вирішувати, чи дозволяти споживачеві знову повернутися на річний контракт після переходу на місячний тариф.

Це лише проект, остаточне затвердження змін до правил постачання природного газу і типового договору з побутовим споживачам відбудеться 7 квітня.

💬 Последние комментарии
Елена
Болен ты козлослик, тяжело болен.
3020
Пусть Израиль попросит и Украина, бесплатно отдаст Зеленского, Вальцмана, Коломойского и иже с ними. Граждане страны ua устали от этих жадных тварей. Там прийдется защищать землю обетованную, а не марадерить.
наблюдатель
И такое бывает. "За прошедший год получили широкое распространение теории заговора. Их суть: евреи, еврейский народ или государство Израиль стоят за пандемией или наживаются на ней, проводя широкомасштабную кампанию вакцинации", — говорит президент Европейского еврейского конгресса Вячеслав Моше Кантор.
гость
И как-то так.
Гость
И если поживём...
Весёлый Роджер
ВСЁ – Шмуля Сруль включил Петра!!! Или Макс - такой же бот-мудак! Или «наблюдатель» – эбнутый обсератель! Всё Шмуля_Елен устал - у него кынчилась методичка с планом обсерания России, настало время проги-бота Петра и так забьёт весь сайт щирым гивном до утра!
наблюдатель
Кому чего... и такое бывает.