Экономикаbiz.nv.ua2 янв.

Ринкова ціна на електроенергію зросла з 1 січня

В Україні з 1 січня оптова ринкова ціна на електроенергію зросла на 9,5%. Про це йдеться у відповідному рішенні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Так, з початку 2018 року оптова ціна становить 1495,46 грн за 1 МВт-год. Ще одне підвищення заплановано з 1 квітня - тоді ОРЦ підвищиться ще на 6,1%, до 1586,69 грн за 1 МВт-год. Таким чином, прогнозна оптова ринкова ціна на 2018 рік становитиме 1561,99 грн. Підвищення вплине лише на ціни для промислових споживачів, населення платитиме за тими ж тарифами, що і раніше. Причиною підняття ціни НКРЕКП називає збільшення ціни на вугілля і газ, зміною курсу гривні, інфляцією і збільшенням тарифів енергогенеруючих компаній, а також з підняттям тарифів на відпуск електроенергії енергогенеруючими компаніями. Зокрема, тариф на відпуск для Енергоатому (оперує всіма атомними станціями, АЕС) збільшиться на 15% - до 54,71 коп. за КВт-год. Для Укргідроенерго тариф виросте на 20%: тариф ГАЕС на 2018 рік становитиме 291,48 коп. за КВт-год., для ГЕС - 32,13 коп. за КВт-год. Тарифи на відпуск ТЕЦ збільшено на 14%. Крім того, на 16% зросли тарифи на відпуск електроенергії виробниками альтернативної енергетики.

💬 Последние комментарии
Пиченька Нуланд
Вика рассказала как была Путиным в бане... с голым... у него вот такенные яйца ( смотрим фото )
смотреть фильм Шимпан.3е)
призван на срочную службу осенью 2021 года... а в свободное от службы время (по воскресеньям) подрабатывал ночным сторожем на Южмаше? 😀
ЭвроИнтеграция 1945 року
саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту ПРАЗДНОВАЛИ ДЕНЬ ЕВРОИНТЕГРАЦИ до найбільшого гітлерівського концтабору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік польського Освенціма.
Весёлый Роджер
«Елена – 29 июля 2020- А психушки не лечат чтоб ты знал…»
Весёлый Роджер
Шмуля пиСдуй на форум Казахстана и там доэбывайся - шо там у казахов! Но сначала спытай их, як вони назывались до 1935 рока! И главное покажи им карту Средних веков дэ була Украина!
Весёлый Роджер
НеЕлена - вот смотри как Шмуля отвечает - это же хуцписткая жидяра чистокровка! Я ему вопрос, а он мне в ответ про другое вопрос или ответ в стиле - Сам дуЛак! Причём заметь что почти ВСЕ здешние тн бандеровсике троли - работают в таком же стиля пана Вальцмана и Зели. Ну а фуйли им с xoxлотой цацкаться, все ж тупые у них и унтерменьши.
-------
Росийский след? а зачем здаватся .