Экономикаnews.finance.uaJun 24

Ринок газу: в Україну готується зайти провайдер енергії ETG

nk_hauz/-maxxzbemwsjwh3he_b5.jpg

З відкриттям ринку газу з 1 липня в цей сегмент готується зайти ETG.UA, який позиціонує себе як незалежний провайдер енергії в Україні. Компанія постачає газ і електроенергію великому і середньому бізнесу, а за допомогою digital-інновацій обіцяє зробити купывлю енергоресурсів простішою.

Про це розповів член наглядової ради компанії Олексій Бондаренко під час пресконференції “відкриття ринку газу для населення: реалії та перспективи”.

За словами Володимира Шведкого, СЕО енергетичного провайдера ETG, ринок повинен бути відкритий зараз, в літній період з низки причин;

  • ціна на природний газ перебуває на 15-річному мінімумі;
  • котирування європейських бірж перебувають на рівні 60-80 євро за 1 тис. кубів всередині країни, а з урахуванням транспортування і податків це близько 100 євро.

Тому відкрити ринок газу зараз – найбільш безболісно для споживача, вважає Шведкий.

СЕО ETG також торкнувся і теми маржинальності. За його словами, ринок і не працював до цього часу, тому що в Україні немає розрахунку інвестицій на 7-10 років, як це відбувається в країнах Євросоюзу.

“Економічна складова дуже важлива. За 2,5% жоден постачальник, навіть той, що діє на умовах ПСО, не може економічно ефективно існувати. Ці 2,5% навіть не дозволяють покрити витрати”, – заявив він.

У компанії вважають, що маржа постачальника на роздрібному ринку повинна бути 7-10%, для того щоб це було економічно ефективно.

“За моїми оцінками, сам ринок буде стартувати з 5-7% маржинальності. При тому що в B2B зараз все прагне до нуля”, – підсумував Володимир Шведкий.

💬 Последние комментарии
3020
Пусть Израиль попросит и Украина, бесплатно отдаст Зеленского, Вальцмана, Коломойского и иже с ними. Граждане страны ua устали от этих жадных тварей. Там прийдется защищать землю обетованную, а не марадерить.
наблюдатель
И такое бывает. "За прошедший год получили широкое распространение теории заговора. Их суть: евреи, еврейский народ или государство Израиль стоят за пандемией или наживаются на ней, проводя широкомасштабную кампанию вакцинации", — говорит президент Европейского еврейского конгресса Вячеслав Моше Кантор.
Kelvin Ericksson
Ik wil Kelvin Ericksson heel erg bedanken voor het feit dat ze me een beter en standaard leven hebben gegeven... Ik heb de ATM-kaart gekregen van de bezorgservice... Ik wil dit medium gebruiken om iedereen die in de VS woont en EUROPA om alstublieft vandaag de juiste keuze te maken Kelvin Ericksson is echt... GEPROGRAMMEERDE ATM-KAARTEN zijn echt en werken perfect CONTACTEER KELVIN ERICKSSON: BLANKATMMASTER5555@GMAIL.COM WAT-APP:+319705033695
гость
И как-то так.
Гость
И если поживём...
Весёлый Роджер
ВСЁ – Шмуля Сруль включил Петра!!! Или Макс - такой же бот-мудак! Или «наблюдатель» – эбнутый обсератель! Всё Шмуля_Елен устал - у него кынчилась методичка с планом обсерания России, настало время проги-бота Петра и так забьёт весь сайт щирым гивном до утра!
наблюдатель
Кому чего... и такое бывает.