Экономикаwww.rivnenews.com.ua28 мая

Рівненська АЕС співпрацює з Паризьким центром ВАО АЕС

nk_hauz/-majjbvkjmrg4e6qsp1a.jpg

Провідний інженер відділу продовження термінів експлуатації служби надійності, ресурсу та продовження експлуатації Рівненської АЕС Оксана Казимирська взяла участь у навчальних курсах для керівників напрямів партнерських перевірок Паризького центру ВАО АЕС.

За коментарем Оксани Казимирської, навчальні курси проводились в рамках підготовки експертів, керівників напрямів партнерських перевірок ВАО АЕС-ПЦ. Серед учасників – були представники Інспекторату електроенергетичної компанії Франції EDF, які систематично залучаються до участі в партнерських перевірках ВАО АЕС-ПЦ. Команду викладачів очолив спеціаліст ВАО АЕС-ПЦ Лорен Бордоно. Беручи до уваги ситуацію, пов’язану з пандемією коронавірусу, навчання проводилось відповідно до стратегії організації заходів ВАО АЕС в умовах пандемії COVID-19.

Оксана Казимирська окреслила декілька цікавих напрямів, за якими проходило теоретичне навчання: «Розуміння ролі та відповідальності експертів та керівників напрямів партнерських перевірок; розробка плану роботи за напрямом перевірки (area lead plan); побудова ділових стосунків з контрпартнерами, проблемні питання; розробка фактів, практичні вправи; навички проведення інтерв’ю та спостережень; відпрацювання вправи «жовті карточки» (yellow sticky exercises); розробка області для вдосконалення; розробка заключних звітів з області для перевірки; розробка фактів з культури безпеки тощо. Практичне навчання проходило безпосередньо на АЕС Шинон (Франція)», – підсумувала Оксана Казимирська.

Варто зазначити, що в рамках підтримки процесу партнерських перевірок 6-28 березня поточного року Оксана Казимирська взяла участь у партнерській перевірці енергоблоків №№1,2 АЕС Фламанвілль (Франція). Аби відзначити наполегливість та безумовний вклад у проведення перевірки, фахівчиню нагороджено «Сертифікатом про досягнення у просуванні до високої майстерності в атомній енергетиці та у сенсі місії ВАО АЕС».

Довідково: АЕС Шинон (фр. Centrale nucléaire de Chinon) — діюча атомна електростанція в центральній частині Франції в регіоні Центр — Долина Луари. АЕС розташована на березі річки Луара на території комуни Авуан в департаменті Ендр і Луара. На електростанції було збудовано сім реакторів. З них 3 енергоблоки з газоохолоджувальними реакторами типу UNGG (англ. Uranium Naturel Graphite Gaz) – закриті (в 1-му енергоблоці зараз розташований музей атомної енергетики). В експлуатації на даний момент знаходяться чотири енергоблоки з реакторами типу PWR, розробки компанії Framatome потужністю по 905 МВт. АЕС Шинон виробляє приблизно 6 % від загального споживання електроенергії Франції.

💬 Последние комментарии
е
о как заговорила, а как пела, что ВЕЗДЕ где есть америка там ВЕЗДЕ процветание и развитие! шо ОПЯТЬ забыла склеротичка??? Напоминаю: Вьетнам, Лаос, Камбоджа, Гватемала, Ирак, Сирия, Ливан, Ливия и еще КУЧА стран, которые твои америкосы разграбили и смылись оттуда с ПОЗОРОМ... Афган это из последних, что у всех на слуху..
Елена
Ио не я писала
Елена
Американская военная мощь,плюс экономика Запада , её научно-технический , финансовый, людские потенциалы.
Елена
Там измором американцев выжили, хотелось им остаться жить в средневековье,пусть живут.
гость
Техас был немецкой колонией в той ещё индейской Америке.
Гость
Половину армии пригнали ? Это диверсия ! Их там всех разом и накроют ….
Весёлый Роджер
Серж вы постоянно недоговариваете вашу фразу... Там же сразу писли - "Етить-молотить!!!" идэ "Эб.ть копать!!!" - що будэ скоро весьма актуально для xoxлoвермахта.