Роздрібна торгівля в Україні за п'ять місяців знизилася на 25%
Экономикаnews.finance.ua20 июня 2015

Роздрібна торгівля в Україні за п'ять місяців знизилася на 25%

Оборот роздрібної торгівлі в Україні (без врахування окупованого Криму і частини зони АТО) в січні-травні 2015 року знизився на 24,7% в порівнянні з аналогічним періодом 2014 року (у порівнянних цінах) – до 385,234 млрд грн., повідомляється на сайті Державної служби статистики.

Згідно з повідомленням, найбільше знизився оборот роздрібної торгівлі в Луганській і Донецькій областях – на 85,4% і 71,7%, до 3,3 млрд грн. і 14 млрд грн. відповідно. Найменше скорочення роздрібного товарообороту в січні-травні спостерігалося у Львівській (на 8,2%, до 21,8 млрд грн.), Рівненській (на 12%, до 9,1 млрд грн.), Чернівецькій (на 13,1%, до 6,5 млрд грн.) і Житомирській (на 13,4%, до 10,8 млрд грн.) областях. При цьому, роздрібний товарооборот в Києві за звітний період знизився на 13,9% – до 60,8 млрд грн. Відзначимо, оборот роздрібної торгівлі в Україні в січні-квітні 2015 року знизився на 25,3% в порівнянні з аналогічним періодом 2014 року (у порівнянних цінах) – до 300,499 млрд грн. У 2014 році роздрібний товарооборот в Україні скоротився на 8,6% в порівнянні з 2013 роком – до 903,535 млрд грн.

1 комментарий

Написать комментарий
  • Гость
    20 июня 2015
    И это при новых ценах на товары---покупательская способность населения упала...и не считайте в ценовом выражении---а в количестве приобретенного товара покупательная способность быстро обнищавшего населения упала минимум в два раза....ЗДОБУТТЯ--ЭВРО-ПОКРАЩАННЯ....
    Ответить
💬 Последние комментарии
DR MAXWELL
Ви хочете купити нирку, органи тіла або продати свою нирку або органи тіла? Ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій, і ви не знаєте, що робити, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму 500 000 доларів за вашу нирку. Мене звати доктор МАКСВЕЛЛ, я невролог у БІЛЬ-РОТІЙ ЛІКАРНІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємося купівлею та трансплантацією нирок живим відповідним донором. Ми знаходимося в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі, Японії. Будь ласка, повідомте нас, якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок або Орган, будь ласка, не соромтеся зв’язуватися з нами електронною поштою та електронною поштою. Електронна адреса: birothhospital@gmail.com Який номер програми: +33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д-Р МАКСВЕЛ
см
огого
см
ого
см
упс...
Игбун Хохлов
Какой Миргород? Вы же украйиньци. Мырмисто.
Луна-2
Еврей уже второй раз в презиках ходит - Вальцман(Порошенко0 и Зеленский-ЕСТЬ В ЗАПАСЕ ТРЕТИЙ ЕВРЕЙ(эТИНЗОН)-Кличко ..Вот и получается -куда ни кинь , всюду гуано всплывает .
Технолог
Не той тепер Миргород, Хорол річка не та...
Авторские статьи
Экономикачас назад
На Украине ожидают острый дефицит свинины и сала
Экономика3 часа назад
$1500 за хрущевку. Как налоговая амнистия ударит по недвижимости украинцев и сколько нужно будет заплатить
Политика6 часов назад
Упреки Байдену и Путину. Разбор нового интервью Зеленского с обидами на Запад и Москву 2
Геополитика11 часов назад
"Две армии в одной связке": что задумали Россия и Белоруссия
Политика11 часов назад
Российский паспорт — всем соотечественникам. Украину встревожил проект Затулина
Видео12 часов назад
Утомленные саммитом. Предстояние. Д.Джангиров и Т.Незалежко
Политика13 часов назад
Издевательство над Украиной на саммите НАТО стало предостережением Прибалтике 1
Технологии14 часов назад
«Макет с завышенными характеристиками»: сможет ли Киев разработать тяжёлый беспилотник
Видео15 часов назад
Яков Кедми о встрече Путина и Байдена.