Экономикаagrotimes.uaJun 5

Роздрібні продажі яєць залишатимуться на високому рівні, – думка

nk_hauz/-m8znxqc9gqal_t7hjvf.jpg

Масове зростання попиту на натуральні яйця в поєднанні з величезним падінням продажів яєць у секторі громадського харчування стали двома головними проблемами, з якими зіткнулися яєчні компанії під час пандемії COVID-19.

Однак компанії по обидва боки Атлантики вважають, що пандемія надала й нові ділові можливості.

Так, віце-президент із продажів фермерського господарства Rose Acre Грег Хінтон зауважив, що COVID-19 спочатку спровокував у США шалений попит на яйця в супермаркетах і зростання продажів на 200%. Це призвело до дефіциту яєць і впровадженню нормування.

Одночасно спостерігалося різке падіння продажів нефасованих яєць у секторі громадського харчування – зі скороченням до 80%. Підприємства були переорієнтовані на картонну упакову для супермаркетів. Це спричинило дефіцит картонної упакови, який, на думку Грега Хінтона, триватиме до кінця року.

За його словами, необхідність вирішення багатьох питань між постачальниками і покупцями привела до збільшення контактів, і як наслідок – до зміцнення взаємовідносин.

Оцінюючи перспективи, Грег Хінтон додав, що нові практики соціального дистанціювання, зокрема відеоконференції тощо, стануть новою нормою.

Він переконаний, що роздрібні продажі яєць залишатимуться на високому рівні, бо все більше людей готуватимуть удома.

Швидко зростатиме попит у закладах харчування, що обслуговують клієнтів, не виходячи з машини. Проте щоб повернутися до рівнів, що існували в ресторанах із повним комплексом обслуговування, до початку пандемії, може знадобитися рік або два.

Як повідомлялося, яєчний сектор України може виграти від скорочення обсягів виробництва цього року.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
ЭЙ Шмуля - НО в априори цены у щеникакнывмырлых должны быть минимум в ДВА, ТРИ раза НИЖЕ!!!, чем у москалей!!! ЭЙ.... на барже!!! Ну пердун, ну МУДАК ты пархатый бандеровец Шмуля Сруля, ну пыди на завалинке посиди да семенка погрызи, та з бабками о погоде и пенсии попиСди! Какая на фуй скрынка в информационный век у сертифицированного IT специалиста? Ты не офуел дристун продажный?! Ты про свою 3-х литровую банку з доллярами думувай, да беги её швыдчее переховай! А мне нечего бояться - ... я на облаке сижу, на Мудака Шмулю гляжу, всё сижу и гляжу, ему в харю я плюю! Носорог, рог-рог идёт, а пиндос xoxла эбёт, всё эбёт ы эбёт, а xoxoл и в рот берёт!...
Мишки-котики
Недобитки остались
е
В уставе караульной службы чётко прописаны действия по защите охраняемого объекта, коим в данном случае является граница.. Ниже тебе Игбун привёл другой документ... Такие же документы есть у Украины... И то что ты не исполняешь требования пограничников КАРАЕТСЯ одинаково ВЕЗДЕ!
Руслан
С Праздником!!!
Елена
Поздравляю тоже всех.
Гость
А ты каменяр пидарас сделай круиз по Днепру на барже с кавунами . Только не обосрись от халявы
ера
Поздравляю ...ВСЕХ...с Праздником...