Экономикаagrotimes.ua5 июн.

Роздрібні продажі яєць залишатимуться на високому рівні, – думка

nk_hauz/-m8znxqc9gqal_t7hjvf.jpg

Масове зростання попиту на натуральні яйця в поєднанні з величезним падінням продажів яєць у секторі громадського харчування стали двома головними проблемами, з якими зіткнулися яєчні компанії під час пандемії COVID-19.

Однак компанії по обидва боки Атлантики вважають, що пандемія надала й нові ділові можливості.

Так, віце-президент із продажів фермерського господарства Rose Acre Грег Хінтон зауважив, що COVID-19 спочатку спровокував у США шалений попит на яйця в супермаркетах і зростання продажів на 200%. Це призвело до дефіциту яєць і впровадженню нормування.

Одночасно спостерігалося різке падіння продажів нефасованих яєць у секторі громадського харчування – зі скороченням до 80%. Підприємства були переорієнтовані на картонну упакову для супермаркетів. Це спричинило дефіцит картонної упакови, який, на думку Грега Хінтона, триватиме до кінця року.

За його словами, необхідність вирішення багатьох питань між постачальниками і покупцями привела до збільшення контактів, і як наслідок – до зміцнення взаємовідносин.

Оцінюючи перспективи, Грег Хінтон додав, що нові практики соціального дистанціювання, зокрема відеоконференції тощо, стануть новою нормою.

Він переконаний, що роздрібні продажі яєць залишатимуться на високому рівні, бо все більше людей готуватимуть удома.

Швидко зростатиме попит у закладах харчування, що обслуговують клієнтів, не виходячи з машини. Проте щоб повернутися до рівнів, що існували в ресторанах із повним комплексом обслуговування, до початку пандемії, може знадобитися рік або два.

Як повідомлялося, яєчний сектор України може виграти від скорочення обсягів виробництва цього року.

💬 Последние комментарии
Мяколя
та ввже не забувайте звидки корона вирусь
Ке
чтоб развалить СССР - США перевернула мир и сейчас не откажется
е
Елена, так говоришь Украина социальная страна? ну-ну.. прокомментируй, БРЕХЛО...
е
А куда Украина девала свои продвинутые технологии? Петя их продал и такие как ты?А что со станками в Украине, ЧТО нового сделано при майданутых за ВОСЕМЬ лет? А корабли в Николаеве чего не делают, а заказывают в Турции и покупают сильно бу лоханки по всему шарику?Свой завод разрушили такие как ТЫ! а почему? потому что америкосам конкуренты НЕ НУЖНЫ! так что там с Кравчуком, Кучмой и Ющем при которых страна из богатейших республик бывшего союза скатилась на одно из последних мест в Европе?? Че молчишь? Ответь за свое отношение к ним, че слабо? и не БРЕШИ что уже писала! НЕ БЫЛО этого!...
е
честные люди свою страну за печеньки не продают и не разваливают в угоду америкосам и другим! так что кончай БРЕХАТЬ честная нашлась...
е
очень аргументированный ответ... ничего другого и не ожидал.. так ГДЕ внушение твоей подружке что матерится это нехорошо? что ПОСТОЯННО брехать это плохо?? НЕТ ЭТОГО!...
е
уважают за дела, за поступки, а она тебя за что уважает-то? за маты в сторону оппонентов(хотя утверждает что неприемлет их) или за бездоказательный бред(который РЕГУЛЯРНО тут развенчивают) или может за принципиальную позицию(так ты вечно вертишься как флюгер)???за что, а трепло?