Экономикаfbc.uaJun 3

Розпочала роботу Запорізька ВЕС

nk_hauz/-mbddp3wt79fzofgp6mt.jpg

Відкрили першу чергу Запорізької вітряної електростанції. Як повідомляє пресслужба Запорізької обласної держадміністрації, запрацювали 27 вітряків. Будівництво повністю фінансує міжнародна компанія EuroCape New Energy. У планах – збудувати 167-м турбін.

Як зазначається, працювати над проєктом почали ще 10 років тому, відкриттю вітряної електростанції заважали бюрократичні процедури. Прискорило процес роботи над проєктом покращення ставлення державних органів до інвесторів в останні роки. Завдяки чому вдалося завершити оформлення всієї необхідної документації.

Повідомляється, що Запорізька ВЕС буде здатна забезпечити електроенергією близько 780 тисяч будинків. В ОДА заявляють, що після завершення будівництва ця ВЕС увійде у ТОП-5 найбільших у Європі.

Нагадаємо, що Нацкомісія з держрегулювання сфери енергетики та комунальних послуг констатувала, що упродовж 2020 року показник виробництва «зеленої» електроенергії збільшився удвічі. Так, згідно зі звітом НКРЕКП, торік було вироблено 10,219 млрд кВт-год, тоді як роком раніше – 5570 млрд кВт-год.

Також ми писали, що «Гарантований покупець» виставив на аукціон «зелену» електроенергію на поставку в серпні поточного року.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Привет шановний "е". Ну конечно у меня мова никакая, НО!!! как-то мне ухо режет эта "мова" щирого пиСдабола Каменяра-запиздяра. Какая-то она гугловская чи угловатая? Ну что-то в ней не то? Или я не прав?
Весёлый Роджер
ЭЙ гивнястая продажная каменюка-рагулюка чи мабутнее жидюка! А не хочешь сначала зрозумити - А КТО платил по 200 (сейчас это 600) грн кожнему скакуну на майдане? Шо ж цэ за щирая гыдность така продажная? И друге - а дэ у вас записано, шо можно применять Фронтовую Тяжёлую артилерию 152 мм с 25 кг снарядами при проведении АТО? И не прицельно бить по мирным людям в Славянске? Шо нима? Ось и то! А тут твой коллега по русофобному цеху, Шмуля Сруля, ржал до упаду, як там у Славянске жинки с детьми метались пид этими снарядами и десятками погибали - во прикольно було! ТакЪ МУДАК?
в конце статьи понял
Тайвань - это Китай
123
Ученые также люди, а в последнее время они становятся все человечнее и человечнее.
Антиленка
Зима - это форс мажор! Сильная мысль!!! Тут слава тебе ничего не даст, иди ГТС наполняй газом ГТС, главное тужься посильнее и громче кричи СУГС!
е
Елена, раз на Украине так хорошо, то чего отсюда бегут люди, а тупенькая??
е
Елена, ну что же ты?? Твоё высокоученое мнение очень нужно здесь...