Рух цін на зерно у світі визначатиметься зниженням попиту на пшеницю, - ФАО
Экономикаagrotimes.ua13 ноября 2020

Рух цін на зерно у світі визначатиметься зниженням попиту на пшеницю, - ФАО

Продовольча і сільськогосподарська організація Об’єднаних Націй (ФАО) прогнозує достатню пропозицію зерна на світовому ринку та рекордне виробництво олійних і продуктів їх переробки.

Про це повідомляє ФАО.

«Рівень пропозиції на ринку зернових в сезоні 2020-2021 років буде достатнім, а рух цін визначатиметься зниженням попиту на пшеницю на тлі стійкого зростання попиту на фуражне зерно та рис у світі. За півроку спостерігалося 10%-ве зростання обсягів торгівлі тваринними та рослинними жирами, а також олійним насінням», – йдеться в повідомленні.

Очікується, що в сезоні 2020-21 рр виробництво олійних культур і продуктів їх переробки в світі знову досягне рекордного рівня, а зростаючий попит вказує на зниження пропозиції на ринку. Крім того, виробництво цукру в світі в 2020 році почало відновлюватися на тлі зростаючого споживання.

Також у ФАО відзначають, що експортна виручка країн, що розвиваються, за перші шість місяців 2020 року збільшилася на 4,6%, у той час як обсяги експорту розвинених країн скоротилися.

Продовольчий прогноз ФАО демонструє, що дані за першу половину року «підтверджують неготовність світового ринку продовольства до потрясінь, спровокованими пандемією COVID-19».

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Да здавствует суверенная Республика Аджария!)
Луна-2
Второй по счету внизу -то мужик. На женщину не очень -то похожий. Трансгендерством уже не удивишь увидишь не такое ты, прохожий.
Луна-2
И добавлю -уже однажды, Роджер заметил -слишком много точек.Не надо играть очередную младую девушку - не поверю..
Луна-2
Опять я вижу Джейн Псаки Ей рукоплещут все писаки. На дней смеялись все ,кому не лень. ДУРНАЯ БАБА ТЫ -сплошной дырявый пень...
Луна-2
молюсь я на Америку- все славу ей пою... америка, америка -останусь я в раю...
Луна-2
Эра -вы наверно со мной одногодки - Почему я так решила -Отвечу - Потому что вы написали Игбуну -что помните площадь Калинина .Так что не надо играть здесь очередную младую Леночку -Не поверю ...Кроме того здесь за .... или под ....
Прохожие
Эти тубики ещё и кашляют на других,главное не делать вдох в такие моменты.