Экономикаagravery.com18 июн.

Садівники південних областей України розпочали реалізацію вишні

nk_hauz/-ma3-4flhauvfrvtp9zi.jpg

Українські садівники з південних областей країни приступили до реалізацій перших партій вишні, за цінами, які відповідають рівню торішнім.

«Незважаючи на затяжну і холодну весну, ягоду господарства почали прибирати практично в ті ж терміни, що і роком раніше», — йдеться в повідомленні. Таким чином, на даний момент вишню реалізують виключно садівники південних областей країни і переважно невеликими партіями і ціни на дані кісточкові озвучуються в діапазон 30−35 грн/кг (1,12−1,31 $/кг), що в цілому відповідало рівню цін минулого року. «Середня ціна на вишню в цьому сезоні може бути нижче, ніж в минулому році, завдяки більш високому врожаю, оскільки саме вишня, з усіх кісточкових, менше постраждала від квітневих і травневих заморозків», — зазначають оператори ринку. Це в свою чергу дає надію переробникам на те, що ціни на ягоду для заморозки будуть трохи нижче, ніж в минулому році, а також, що не виникне проблема з нестачею сировини для заморозки. «Більш масово вишня в продаж на український ринок почне надходити вже з наступного тижня, коли до збору врожаю приступлять практично всі господарства південних областей України. При цьому, багато виробників прогнозують зниження цін в даному сегменті як на свіжому ринку, так і для заморозки», — додали садівники. Нагадаємо, ВРУ прийняла у першому читанні законопроект про стимулювання розвитку виноградарства.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Цікава в тебе позиція щодо захисників України. А що ти особисто зробила для цих захисників? ти хоч раз привітала їх з святом, сказала слово подяки ?
Каменяр
А зелені чоловічки - перший раз появились в Криму. І на Донбасі постійно були і є присутні росіяни, в тому числі військові без розпізнавальних знаків. Це ті самі зелені чоловічки
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
Слухай, ХОХУ - Де в звітах ОБСЄ вказано, що "сепары" НЕ СТРІЛЯЛИ? І ще - в кожному звіті вказано, що "сепары" не пропускають спостерігачів для контролю. Це лише для того, щоб не видно було зброї та місць, з яких стріляють по населенню!
Каменяр
Де ти бачила на Донбасі американців і англічан? Знову Путін чи Пєсков наспівали?
Memento mori
Так у американцев тоже долг государственный постоянно растет. Государство крупно задолжало. Просто Маркс с Энгельсом давно померли, а указать на этот важный момент и проанализировать причины и последствия некому.
Авторские статьи