Экономикаagrotimes.ua4 янв.

Садівники та овочівники просять увести експортну субсидію та знизити ПДВ

nk_hauz/-lxfngzkysnb2ry36ndh.jpg

Українська плодоовочева асоціація (УПОА) запропонувала уряду звернути увагу на питання експортної субсидії і зниження ставки ПДВ на овочі та фрукти.

Про це повідомляється на сайті організації.

«Однією з ідей УПОА є отримання експортної субсидії. У разі, якщо зробити прив’язку до маси продукції, що експортується, питання з корупцією буде вирішене, адже така схема досить відкрита і прозора. Наприклад, коли ви експортуєте яблука, ви отримуєте певну компенсацію за те, що реалізували яблука за кордон, а не залишили їх в Україні», — пояснив менеджер із зовнішньоекономічної діяльності УПОА Богдан Рибалко.

На його думку, це дає можливість створювати додану вартість та валютну виручку, робочі місця та підвищувати заробітну плату працівників.

Заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тарас Висоцький заявив, що уряд розглядає питання зниження ставки ПДВ на овочі та фрукти, і воно буде одним з першочергових на наступних зустрічах з представниками асоціацій.

💬 Последние комментарии
ALWAS
Оставим в покое мусульман, у нас своих проблем хватает. Гривня стремительно падает. А зелёная энергетика крайне убыточна. Как ВЭС, так и СЭС. Попытка учить Всевышнего, и не более. Для Украины и не только вижу выход в промышленном коноплеводстве. Она должна потеснить рапс и подсолнечник. Даст толчок машиностроению, металлургии, животноводству, лёгкой и пищевой промышленности. И многому другому. Почему же это растение в немилости ? Наберите "Заговор- марихуана". Тогда узнаете.
е
Т.е. то что ты ссышь ответить за свои слова ты согласна?))) и в чем я бедный? В том что ТЕБЕ брехать не даю?)))
е
Т.е. ты ПРОДОЛЖАЕШЬ утверждать что мясом холодильник у тебя был набит, тем что СВОБОДНО продавалось в магазине? Брехать не надоело?
Кошелек или жизнь
Демократы или республиканцы?
е
Шо таким как ты афганцы помогают с демографией?)) как раз из Афгана вместо украинцев полный самолёт привезли.....тем более что ты воевать собрался, так ведь воин диванный?
Елена
(((((бедный е, бедняга.
Елена
Ворованного ничего не было,это наклёп Веселого Роджера.