Шахтарям обіцяють розібратися з боргами до кінця тижня і просять не їхати в Київ
Экономикаwww.ukrinform.ua12 мая 2021

Шахтарям обіцяють розібратися з боргами до кінця тижня і просять не їхати в Київ

Міністр енергетики України Герман Галущенко запевнив гірників, що до кінця цього тижня питання про виплату заборгованості по заробітній платі буде вирішене.

Як передає Укрінформ, про це 11 травня повідомили в Профспілці працівників вугільної промисловості України.

«Сьогодні, 11 травня, в Міністерстві енергетики України відбулася зустріч Міністра Германа Галущенка, радника Міністра Олексія Куракова з керівництвом Профспілки працівників вугільної промисловості України… Міністр запевнив, що до кінця поточного тижня питання щодо виплати заборгованості по заробітній платі буде вирішено і звернувся з проханням про відтермінування проведення акції протесту до 17 травня», - сказано в повідомленні.

Зазначено, що під час зустрічі йшлося про необхідність вирішення кризової ситуації, яка склалася у вугільній галузі з виплатою заборгованості по заробітній платі всім працівникам вугледобувних підприємств.

Відомо, що після минулої зустрічі, 7 травня, на рахунки державних вугледобувних підприємств було перераховано 237 млн грн.

Водночас міністр енергетики України направив звернення до Мінфіну щодо внесення змін до помісячного розпису Державного бюджету України на 2021 рік шляхом наближення бюджетних коштів за програмою «Реструктуризація вугільної галузі» на обсязі 838 млн грн з четвертого кварталу поточного року.

Галущенко також поінформував. що про ситуацію поінформоване керівництво держави, що потребує певного часу.

Як повідомила пресслужба Міненерго 11 травня. Міністерство енергетики досягло домовленостей з Міністерством фінансів щодо термінового погашення заборгованості із заробітної плати шахтарям за 2021 рік.

"Кошти обсягом 836,5 млн грн мають надійти на рахунки вуглевидобувних підприємств найближчими днями", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Міненерго докладає максимум зусиль для вирішення поточних проблем вугільної галузі та виплати заробітної плати гірникам.

"Міністерство вітає конструктивну позицію лідерів профспілок, спрямовану на співпрацю та спільний пошук шляхів вирішення нагальних питань. Водночас політизація та безпідставні протести призводять до створення штучної кризи та негативно позначаються на репутації галузі", - заявили в Міненерго.

Як повідомлялося, за словами голови Незалежної профспілки гірників України Михайла Волинця, ввечері у вівторок, 11 травня, шахтарі Львівщини, Донеччини та Луганщини виїдуть на Київ, бо 12 травня з 9 години ранку вони розпочнуть пікетування Офісу Президента. За словами Волинця, наразі накопичилося понад 2 млрд грн зарплатного боргу, не закриті виплати січня, лютого, березня та квітня.

9 комментариев

Написать комментарий
 • ЭТО ПРИСКАЗКА СКАЗКА ВПЕРЕДИ
  12 мая 2021
  И зассали шахтари в стольный град куев идти! Ибо убоялись они гнева правителя своего! И решили шахтари - ,,Если в рот положить нечего, так пусть зоть сзади напихают,,! И с горькими слезами сняли они шаровары свои и наклонилися в позе раковой! Ждут... Ждут...
  Ответить
 • ЭТО ПРИСКАЗКА СКАЗКА ВПЕРЕДИ
  12 мая 2021
  И зассали шахтари в стольный град куев идти! Ибо убоялись они гнева правителя своего! И решили шахтари - ,,Если в рот положить нечего, так пусть хоть сзади напихают,,! И с горькими слезами сняли они шаровары свои и наклонилися в позе раковой! Ждут... Ждут...
  Ответить
 • ЭТО ПРИСКАЗКА СКАЗКА ВПЕРЕДИ
  12 мая 2021
  И зассали шахтари в стольный град куев идти! Ибо убоялись они гнева правителя своего! И решили шахтари - ,,Если в рот положить нечего, так пусть хоть сзади напихают,,! И с горькими слезами сняли они шаровары свои и склонилися в позе шахтарськой, позе раковой! Ждут... Ждут...
  Ответить
 • ЭТО ПРИСКАЗКА СКАЗКА ВПЕРЕДИ
  12 мая 2021
  И зассали шахтари в стольный град куев идти! Ибо убоялись они гнева правителя своего! И решили шахтари - ,,Если в рот положить нечего, так пусть хоть сзади напихают,,! И с горькими слезами сняли они шаровары свои и склонилися в позе шахтарськой, позе раковой! Ждут... Ждут...
  Ответить
 • Весёлый Роджер
  12 мая 2021
  Да прекратите вы! У Эуропу же 3.14здуете, скоро запануете и по 1000эвро будете получать! Та що не фуй тут ворчать! Читайте новины от пропахандона хунты и скачите выше! «Елена, 19.11.2019 20:12 Это было раньше…, а сейчас подъём, идёт подъём эконимика и уровня жизни населения.» «Елена – 11 мая 2021 - Нет хунты в Украине,законно избранная власть,а не диктатура комуняцкая,ха.нет диктатуры и хунты нет, всех выбирает народ Украины.факт.» Ну то не беда, що вин безграмотный и без образования, що тильки тры класса бандеровской школы у схроне закончил, зато вин люто ненавидит москалей, тому всрался з пэрэляку тай за Амэрыку - сраку и член им лижет! Сало хлопцы не роняем, выши та выше стрибаем!
  Ответить
  • Гость
   12 мая 2021
   Весёлый Роджер
   Это ж сколько кизяков на отопление на такую зарплату сможет закупиться Шмуля Ленка сосалка с придорожной канавы!!!???
   Ответить
  • Елена
   12 мая 2021
   Весёлый Роджер
   Козлоослик ты ничего не понимаешь,дубиноголовый.
   Ответить
   • Гость
    12 мая 2021
    Елена
    О сосалка Ленка в эфире появилась!!! А ну ка чмо расскажи нам про очередные рагуляцкие перемоги ??? Хотел спросить а чего это на Прикарпатье опять сильное наводнение , а в Укр сми молчок ! Как говна в рот набрав молчат ! А ну расскажи сосалка ....
    Ответить
💬 Последние комментарии
Елена
Шо там с интервентами,как там дела,на том фронте?за Чубайса и его подписку, покровительство Путина ты отписался, давай интервентов,на блюдечке с голубой,хе, каёмочкой.ждем-с.
Елена
Не надо переводить мне украинские слова,я понимаю,нет, лучше расстрел,так благороднее.
Елена
Ты с тем газом и трубами как дурак с писаной торбой носишься, всё время о них пишешь,снятся они тебе,это козлоослик паранойя какая-то ей богу,сходи к врачу.проверься.
ОГЛЯНИСЬ еЛЕНА
,,елена,, оглянись! Вертухаи у тебя за спиной! И уже приготовили для тебя зашморг, -удавку! Если что то брякнешь не угодное им, удавят тебя с удовольствием!
Весёлый Роджер
И в Америки работы ему не давали, его конёк ДБА, он так и НЕ построил там НИЧЕГО, а занялся он тем, во что никто тогда не верил - гвинтокрылы, посему и дали ему этим заниматься. Ось воно як.
Весёлый Роджер
Не у меня, а у Сени Яйценюха! Напомнить тварь про то, как он звиздил, кто победил немцев? Да он такой же, как и твой Зеля хитродупый жидобандерёнок, що тупых щирых xoxлoв наЭбает и успешно! Или ты тоже про него вже забыл? Ну ты и дэбил! А как там экс.министр Продан? Вже сидит? В Италии, на своей вилле?
Весёлый Роджер
Шмуля, ну ты же пыдарас, ты же кожний день у сраку даёшь, шож ты себе нормальный напиток то не возьмёшь, что ж ты одну Червону Шапку да буряковку пьёшь? ты совсем себя не бережёшь! Что ты опять меня к водке приписал, я ж тебе 4 года назад уже про это писал, ты совсем отупел склеротик пыдарный, патриот ты щироэбнутый, шизик недолеченный! Ты хлавное Сало не роняй, хероям хунты, убийцам детей него ховай!